id: 8wf9th

Rezonans dla Dyzia

Rezonans dla Dyzia

Description

Cześć!


Mam na imię Dyzio i jestem 4 letni cocker spanielem. Moimi hobby są jedzenie, spacery, zabawa oraz obecność przy mojej Pańci, z którą mieszkam. Pańcia z córką przywiozły mnie z pseudohodowli choć ponoć mam rodowód.

Niestety od grudnia 2021 roku męczą mnie ataki padaczki, które dzieją się coraz częściej mimo ciągle podwyższanej dawki leków. Aby dowiedzieć się co dokładnie mi dolega potrzebuję rezonansu magnetycznego. Moim problemem oprócz padaczki jest też nadmierne pragnienie i łaknienie. Wypiłbym i zjadłbym wszystko co nie zostałoby przede mną schowane. Poza padaczką może być to objaw obecności płynu w mózgu lub guza, dlatego bardzo zależy nam na wykonaniu tego badania, jednak jego koszt przewyższa możliwości jakimi dysponuje moja Pańcia, która dodaje tu zdjęcie ostatniej faktury za pobyt i leczenie w psim szpitalu, gdzie zapadła decyzja o hospitalizacji po niekończących się atakach. Każda złotówka od Was- dobrych serc, przybliża nas do celu, będziemy bardzo wdzięczni za pomoc. Czas gra tu ogromną rolę dlatego nasz psia przyjaciółka Ola pomogła nam stworzyć zrzutkę. Na końcu załączam film ze wspomnieniami mojej zabawy z Mikim (pieskiem naszej przyjaciółki), chciałbym móc wrócić jeszcze kiedyś do takich beztroskich chwil.

Liczymy na Was, dobrzy ludzie.


Dziękujemy

Dyzio i Pańcia Monia


EfOqLYQ9qlB1AHiJ.jpgAA9uZWrd2fRCy0hr.jpg

ppmsmeBKZGu4dy3a.jpg


Location

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using