id: 9j6aj7

Czekolada dla Sąsiada

Czekolada dla Sąsiada

Our users created 1 152 313 fundraisers and raised 1 197 631 488 zł

What will you fundraise for today?

Description

W malutkiej miejscowości w Wielkopolsce, żyje 13-letni chłopiec ze swoją 10-letnią siostrą. Mieszkają z mamą, która w wyniku wypadku, jest osobą niepełnosprawną. Kocha swoje dzieci najbardziej jak umie. Nie jest jednak w stanie spełnić Ich marzenia. Jakie są marzenia 13-latka i 10 latki? To nie komputer, nowa gra, czy nowa lalka. One marzą o swoim pokoju, który się nada do nauki i zabawy, marzą o schludnej łazience. W zagrzybiałych pokojach trudno o zdrowie i szczęście. Dom, w którym mieszkają, wymaga solidnego remontu. Trzeba ocieplić budynek. Ostatniej zimy, by dogrzać nieocieplony dom, Ta dwójka, zmuszona była chodzić do lasu po chrust!!! Czy tak ma wyglądać dzieciństwo w XXI wieku???

Ich łazienka wymaga kapitalnego remontu. Nie ma w niej nawet umywalki.  Wciąż wychodzi w niej wilgoć, a podłoga jest stale mokra. By się do niej dostać domownicy muszą przejść przez kotłownię.

Pomóżmy stworzyć pokój dla dzieci. Razem, możemy sprawić, aby Ich mama zamieszkała w oddzielnym pokoju, a dzieci nie musiały z Nią spać w jednym łóżku. Niech wreszcie w godziwych warunkach przyjmą w swym domu kolegę czy koleżankę. Niech wykąpią się w ładnej łazience.  Mają prawo do godnego życia!!! Wierzę, że macie Państwo wielkie serca i razem damy radę, spełnić dziecięce, ale jakże niestandardowe, marzenia tej dwójki dzieciaczków!!! Ta rodzina ma prawo żyć godnie!!! Pomóżmy Im!!

Każda pomoc się przyda! Bylibyśmy wdzięczni, z przekazania na rzecz tej rodziny, materiałów budowlanych, potrzebnych do odrestaurowania budynku. Ofiarowany materiał budowlany obniżyłby skalkulowany koszt remontu.
There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 1118

preloader

Comments 5

 
2500 char