13 397 zł from 35 000 zł

38%

13 397 zł

from 35 000 zł

115 days

left

127

contributors
38%
Donate

Description

Kochani!

Mam na imię Klaudia. Jestem szczęśliwą mamą i partnerką, która realizuje się prywatnie i zawodowo. Pracuję w szkole z dziećmi. Jestem aktywną osobą, pełną optymizmu. Pokonałam w życiu wiele przeszkód. Los jednak rzucił mi kłody pod nogi,ale ja mam zamiar zbudować z nich schody,by dalej sięgać po marzenia. Teraz muszę pokonać jeszcze tę jedną przeszkodę– chorobę- by móc cieszyć się życiem na 100%. Chcę i mam dla kogo żyć!

Choruję na endometriozę głębokonaciekającą. Tajemniczą i podstępną chorobę, której nie widać. Doprowadza ona do stopniowego powstawania coraz większych zrostów w obrębie miednicy mniejszej i niszczenia narządów miednicy mniejszej, poprzez wszczepianie się ognisk endometriozy. Ból przez nią wywołany jest paraliżujący i niszczy moje życie oraz utrudnia codzienne funkcjonowanie.

Od kilku lat zmagałam się z bólami i toczyłam batalię z lekarzami. Nie uzyskałam żadnej pomocy, a wręcz przeciwnie, lekarze zaszkodzili mi. Spotkałam się z ignorancją i ogromnym brakiem wiedzy. Miesiąc temu usłyszałam diagnozę która "zwaliła mnie z nóg". Zbyt późna diagnoza spowodowała, że stan mojego zdrowia został zrujnowany. Choroba zaatakowała mi narządy wewnętrzne,nerwy i więzadła krzyżowe. Mam guzy, torbiele, nacieki i zrosty. Jedynym ratunkiem jest operacja, która nie jest finansowana z NFZ.

W końcu udało mi się znaleźć specjalistę, który mnie zoperuje. Operacja jest bardzo inwazyjna i może spowodować trwały uszczerbek na zdrowiu. Muszę jednak się jej podjąć, bo choroba zagraża mojemu życiu.

Koszt operacji w klinice we Wrocławiu został wyceniony na 35 000 zł. Nie jestem w stanie sama zebrać tak dużej kwoty. Termin operacji to marzec. Liczę, że uda mi się z Państwa pomocą zgromadzić choć część potrzebnych pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie Klaudia.

Contributors127

WI
Wiesia i Jurek
1 000 zł
WK
Wiola Kosowska
1 000 zł
DP
Dobro powraca
1 000 zł
WI
Wiesia i Jurek
1 000 zł
 
Anonymous
682 zł
DM
Damian Majer
500 zł
 
Anonymous
250 zł
SW
Sylwia Wysocka
200 zł
JM
Joanna Medoń
200 zł
IT
Ireneusz Tomiczek
200 zł
See more

Comments3

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Our users created

394 389 whip-rounds


What are you collecting for today?