id: 9wjsn3

Na spłatę rachunków po zmarłej mamie

Na spłatę rachunków po zmarłej mamie

 
Agata Jankowska

Description

Drodzy,


proszę o wsparcie w spłacie długów po mojej zmarłej mamie.

Mama zmarła 18 grudnia 2025 r. Chorowała na glejaka IV st. wielopostaciowego, zostawiając mnie i moją nieletnią córkę z nieuregulowanymi opłatami za telefon komórkowy, który wzięła już w trakcie choroby oraz z rachunkami za ogrzewanie gazowe domu, w którym mieszkała.


Firma Orange domaga się spłaty pieniędzy za sprzęt, mimo że nie było jeszcze postępowania spadkowego i nie ma ustalonych spadkobierców. Dotychczas spłaciłam już zaległe faktury za usługi telefoniczne, telewizję, opłaty za wodę, prąd itp. - cześć z nich płacę co miesiąc.


Wczoraj na adres mojej mamy przyszedł rachunek za gaz - prawie 1500 zł do zapłacenia jeszcze w tym miesiącu oraz prawie 500 zł co 2 miesiące.


To kwoty, które przekraczają moje możliwości finansowe przy obecnych zarobkach - a zarabiam najniższą krajową i samotnie wychowuję córkę. Nie mam wsparcia rodziny - bo tej już po prostu nie mam.


Od maja 2025 do grudnia 2025 zajmowałam się chorą mamą, co całkowicie uniemożliwiło mi podjęcie dodatkowej pracy, zleceń itp. Nie mam oszczędności, żyję od pierwszego do pierwszego. Mama, mimo próśb uregulowania wielu spraw formalnych nie zrobiła tego, chociaż wiedziała, że choroba na którą cierpi jest śmiertelna.


Będę wdzięczna za każde wsparcie. Proszę i z góry dziękuję. Kwota, jaką potrzebuję spłacić - na razie, bo nie wiadomo co mama jeszcze po sobie zostawiła - to ok. 4300 zł.

Edit: Zmieniłam kwotę na zrzutce do 3300 zł, ponieważ anonimowy darczyńca przekazał mi 1 000 pln bezpośrednio na konto.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using