SPRAWA POLSKICH ZASOBÓW NATURALNYCH
SPRAWA POLSKICH ZASOBÓW NATURALNYCH
Description
AKTUALIZACJA [ 10 listopad 2025 r. ]
Do zebrania jest jeszcze kwota 2552, 25 zł
[ stan na 10 listopada 2025 r., godz. 01:30 ]
Przy czym po zebraniu tej kwoty, zbiórka zostanie zakończona.
A po zakończeniu sprawy przed Sądem (ufam, że orzeczenie będzie korzystne)
to czego nie wykorzystam, co zostanie, te pieniądze przekażę przelewem
dla dzieci niewidomych w Laskach, tak już do tej pory robiłem.
Obecna, poniższa zrzutka dotyczy sprawy sądowej
(sprawy cywilnej) w której jestem stroną powodową.
sygn. akt tej sprawy to: I ACa 2631/25
TERMINU ROZPRAWY JESZCZE PRZED SA ŁÓDŹ NIE MA.
Kwota jaką dotychczas zebrałem i to co zostało do zebrania
ma posłużyć na napisanie 2 pism do Sądu (tak przewiduję)
przy czym zostanie to zapłacone profesjonaliście z dziedziny prawa
2 x po około 2500 zł / za 1 pismo.
Pozostale środki, to pieniądze na wydruki tych pism,
koszty wysyłania listów do Sądu Apelacyjnego w Łodzi, bo tam jest sprawa.
Ponadto przewiduję 2 - 3 wyjazdy do Sądu Apelacyjnego w Łodzi,
przy czym Wy (opinia publiczna) zostaniecie powiadomieni
o terminie rozprawy, gdy tylko zostanie wyznaczony.
Wszystkie informacje publikuję na moim profilu Facebook (Paweł Dankieiwcz).
W rozprawie przed SA Łódź, przy wyłączeniu jawności mogą wziąć udział 2 osoby zaufania
o ich wyborze ja decyduję, jako strona powodowa (jako uczestnik w sprawie).
Bliższe szczegóły - sprawa dotyczy powództwa jakie wytoczyłem
"potentatowi" jakim jest ORLEN SA
(wcześniej PKN ORLEN SA,
gdzie PKN przy nazwie znaczyło Polski Koncern Naftowy).
Jest to konsekwencja NWZA
( czyli Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy)
ktore mialo miejsce
10. 10. 2022 r.,
gdzie pozornie doszło do fuzji ORLENU Z PGNiG.
Pozorność oznacza, że czynność prawna nie jest skuteczna i zgodna z prawem,
bowiem NIE BYŁO WYMAGANYCH ZGÓD ZE STRONY RZĄDU POLSKIEGO,
szczegóły sprawy znajdują się
w jej aktach.
A sprawa jest wyłączona
z jawności, po tym jak zdecydował tak Sąd.
Sprawa sądowa dotyczy STWIERDZENIA przez Sąd
nieistnienia fuzji ORLENU z PGNiG,
gdzie gdyby tego nie udało by się dokonać to ORLEN SA
(docelowo - obce zagraniczne korporacje) przejmą wszystkie koncesje
na kopaliny jakie posiada Państwo Polskie, tych koncesji jest blisko 200 !!!
Aby wszystko było jasne, to jestem aktualnie jedną z 2 osób, która pozwała
ORLEN co do tej fuzji z PGNiG, druga osoba to Pan Krzysztof Tytko,
Ja wystąpiłem do Sądu w drodze postępowania cywilnego (przepisy KC i KPC)
Pan Krzysztof Tytko w trybie przepisów KSH (Kodeks Spółek Handlowych) - są to różne postępowania, i mają w nich zastosowanie inne przepisy.
Dlaczego to tak ważne, ta sprawa sądowa o uznanie przez Sąd, że fuzja ORLEN-u z PGNiG nie istnieje?
SpójrzcieWSZYSCY na takie Państwa jak Norwegia, czy Szwajcaria jaki tam jest dobrobyt społeczny!
Polska według badań genealogicznych, jest najbogatszym krajem w Europie,
dlatego pazerne koncerny chciały doprowadzić do przejęcia Polskiego majątku.
Ja jako rdzenny Polak chcę byśmy mieli w Polsce wysoki poziom życia,
a nadto aby majątek Państwa Polskiego był w rękach Polaków. To wszystko.
[ Jeśli ktoś ma do mnie jakiekolwiek pytanie,
proszę pisać na mój mail: [email protected] ]
- Paweł Dankiewicz
_________________________________________
Poniżej wcześniejszy (dotychczasowy opis zbiórki).
DO KAŻDEGO RODAKA !!!
JEŚLI CHCESZ SILNEJ, SUWERENNEJ POLSKI,
CHESZ ABYŚMY JAKO NARÓD OBRONILI NASZE
POLSKIE ZASOBY NATURALNE, WSZYSTKIE KONCESJE
NA KTÓRE OBLIZUJĄ SIĘ OBCE KORPORACJE,
DORZUĆ SIĘ DO TEJ ZRZUTKI !!!
5, 10, 20 ZŁ lub TYLE ILE UWAŻASZ
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY.
TYLKO RAZEM WYGRAMY
Na słuszną sprawę....
1 symbolizuje inicjatywę, przywództwo, niezależność i siłę woli. 🤗
I hope you achieve your goals and experience great success
Xx