Szkolenie do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A) ID: a3t3uh

5 721 zł from 25 700 zł

22%

5 721 zł

from 25 700 zł

96 days

left

8

contributors
22%
Donate

Description

Warto spełniać swoje marzenia, prawda? Nastał czas w moim życiu, że zdecydowałem się poszerzać swoje horyzonty i chciałbym rozpocząć moją przygodę z lotnictwem

Myślę, że każdy w swoim życiu miał takie chwile, że żałował pewnych decyzji, których nie podjął w swoim życiu. Dlatego zdecydowałem się rozpocząć swoją przygodę z lataniem - kocham to! Nie jestem w stanie sfinansować kurs PPL(A) w całości na chwilę obecną. Wiadomo, mam odłożone pieniądze, jednak na chwile obecną w pełni nie jestem w stanie sfinansować kursu.

Kurs składa się z2 części - teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna to koszt ok. 1 600 zł. Część praktyczna to 25 700 zł.

Podczas mojej nauki latania, chciałbym przygotowywać filmiki / podcasty na YouTube dokumentujące moje osiągnięcia z informacjami dla przyszłych pilotów :) Dlatego nie chce by była to 'sucha' zrzutka, tylko z czymś przyjemnym do zobaczenia w trakcie trwania szkolenia.

Kurs teoretyczny rozpoczyna się już w styczniu. Na niego sam jestem w stanie wyłożyć hajsik. Gorzej z częścią praktyczną - sam się przeraziłem tą kwotą.

Updates2

  • Moi drodzy! Dzisiaj zaczynam kurs teoretyczny <3 Najważniejsze to realizować swoje cele w życiu! Miłego dnia!

  • Cześć :) Powoli udaje mi się odkładać te pieniążki. W najbliższych dniach odłożę sobie tutaj kolejną partię pieniążków, żeby nie wydać na głupoty :)
    Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i dziękuję za wsparcie!

Contributors8

 
Piotr Tomaszewski
4 000 zł
 
Piotr
1 500 zł
 
Anonymous
200 zł
ŁN
Łukasz Nowak
5 zł
 
Anonymous
5 zł
S
Samuel
5 zł
 
Anonymous
5 zł
 
Piotr Tomaszewski
1 zł

Comments7

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Our users created

439 159 whip-rounds


What are you collecting for today?