Pomoc prawna - obrona przed sędziami z sądów w Gdańsku
Pomoc prawna - obrona przed sędziami z sądów w Gdańsku
Updates1
-
- - -
„
W 2021 r. zostałem skazany przez „sędzię” Małgorzatę Kaczorowską i „sędziego” Szczepana Stożyńskiego, za pobicie mnie przez Artura A. Ten „wyrok” jest kwintesencją zakłamania i patologii tzw. „wymiaru sprawiedliwości”. Zostałem skazany przez osobę przebraną w togę sędziowską ZA TO, ŻE ZOSTAŁEM BRUTALNIE POBITY PRZEZ Artura A. - konkubenta Anny H. podczas próby odbioru córki, co potwierdzają załączone do sprawy obdukcja i zdjęcia obrażeń. Niestety moja wrodzona natura i brak umiejętności tolerowania złośliwości i głupoty niektórych przedstawicieli władzy państwowej spowodował, że postępowanie II K 916/16 zostało wszczęte i toczyło się przeciwko mnie pomimo braku jakichkolwiek podstaw i wbrew udokumentowanym faktom. Został mi postawiony akt oskarżenia pomimo tego, że to ja zostałem pobity i pomimo tego, że to mi bezprawnie przemocą uniemożliwiono odebranie dziecka pod pieczę. Napadł na mnie gach byłej żony i pobił mnie na oczach mojej córki. Fałszywie oskarżyli mnie o usiłowanie uprowadzenia córki, pomimo tego, że byłem po dziecko w dniu, w którym sąd antyrodzinny wyznaczył nam kontakty, czego nie respektowała była żona. „Sędzia” referent Małgorzata Kaczorowska prowadząca to haniebne postępowanie wykazała się złośliwością, niekompetencją i głupotą. Doszło do tego, że osoba ta nawet nie wiedziała, że dziecko nie może być reprezentowane przez matkę w procesie karnym przeciwko ojcu. Byłem w toku tego „procesu” np. karany grzywną za to, że zwróciłem się do niej „proszę pani” zamiast oczekiwanego „wysoki sądzie”. „Proces” był utajniony bo „sędzia” nie tolerowała publiczności, a po utajnieniu bezprawnie wyrzucała z sali osoby zaufania. Finalnie ta „sędzia” odegrała się na mnie za 7-letni „proces” wydając rzeczony haniebny wyrok. Zostałem skazany przez nią za to, że na oczach dziecka zostałem dotkliwie pobity przez gacha matki mojej córki.
W 2023 roku zostałem skazany przez „sędzię” Karolinę Kozłowską i „sędziego” Mariusza Pasternaka za „nękanie” matki mojej córki i jej ojca. Alienatorzy, którzy izolowali mnie od córki od 2012 r. moje próby nawiązania kontaktu z dzieckiem fałszywie przedstawiali jako „stalking” stawiając się roli „ofiar”. Zostałem skazany po wcześniejszym uniewinnieniu i po uchyleniu wyroku uniewinniającego w warunkach korupcyjnych, przez znajomą rektora WSAiB w Gdyni, którego matka mojej córki w tajemnicy przede mną uczyniła chrzestnym dziecka, „sędzię” delegowaną w tym celu specjalnie z Gdyni do Gdańska.
W 2023 roku zostałem skazany przez „sędzię” Katarzynę Rymarz-Błaszkiewicz i „sędziego” Mariusza Pasternaka za rzekome zniesławienie alienatorów - de facto za obrazy piętnujące alienację rodzicielską, krzywdę dzieci i ojców, fałszywe oskarżenia i głupotę niektórych przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, za wpisy administratorów strony na Facebooku, za informacje publikowane przez administratorów na stronie internetowej „Wokanda Obywatelska” Fundacji Court Watch Polska (https://wokandaobywatelska.pl), za opublikowanie archiwum IPN - akta personalne członka ORMO: Marian H*********, imię ojca: Wawrzyniec, ur. 20-01-1944 r.
Jest to „wyrok” oparty na kłamstwie, wydany BEZ DOWODÓW i z pogwałceniem prawa do obrony.
Jestem niewinny, nie popełniłem żadnego z czynów fałszywie zarzucanych mi przez prześladowców. Jest to wstyd i hańba dla osób, które te „wyroki” wydały wbrew faktom, wbrew dowodom, wbrew wykładni celowościowej przepisów. Moi prześladowcy znaleźli sobie specyficzne hobby, którym jest ustawiczne dręczenie mnie, niszczenie mi życia, okradanie z czasu i dobytku.
Dług, który prześladowcy wygenerowali tymi wyrokami to ok. 100 000 zł.
To nie koniec. Pazerni prześladowcy składają kolejne prywatne akty oskarżenia i pozwy.
Wyroki te służą moim prześladowcom jako narzędzie do odbierania mi dobytku - jedynego mieszkania.
Wszystko to dzieje się w gdańskich „sądach”, których prezesi donoszą na mnie do prokuratury i dręczą latami – odbierając ojcostwo, czas, zdrowie i dobytek.
„
- - -
Prosimy o pomoc w formie zakupu prac Krzysztofa Iwina tu prezentowanych a także na jego stronie internetowej: https://iwin.malarstwo.org






Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.
Description
Zbiórka na pomoc prawną dla Krzysztofa Iwina, w obronie przed sędziami sądów rejonowego i okręgowego w Gdańsku:
---
Proszę o pomoc. Środowisko sędziów z Gdańska mści się na mnie za krytykę "sądownictwa rodzinnego", którą wyrażałem w moich obrazach.
Zawiadomienie złożone przez Tomasza Jabłońskiego - prezesa sądu rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku. Podobne zawiadomienia składał prezes sądu okręgowego w Gdańsku Krzysztof Solecki.

Sędziowie oglądają moje obrazy w Internecie, drukują i wysyłają do prokuratury donosy.

Donosy prezesów trafiają do prokuratury. Pierwotnie prokurator Magdalena Gams-Kornatowska odmawia wszczęcia postępowania przeciwko mnie.

"Pokrzywdzona" Aleksandra Sobiech sędzia sądu rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku składa zażalenie na odmowę wszczęcia. Sędzi bardzo zależy na tym aby postępowanie karne przeciwko mnie zostało wszczęte. Ta sędzia prowadziła od 2016 r. postępowanie w sądzie o tzw. kontakty moje i mojej ukochanej córki. Dziś po 8 latach tego postępowania moja córka jest ofiarą alienacji rodzicielskiej ze strony matki. Ma klasyczne objawy syndromu alienacji rodzicielskiej z zamiarami samobójczymi włącznie. Jestem całkowicie odizolowany od dziecka na skutek haniebnych decyzji gdańskiego "sądu" i "prokuratury". Jestem w tym "sądzie" ścigany za to, że zabierałem córkę na plenery, wycieczki, wystawy.

Zażalenie na odmowę wszczęcia postępowania karnego przeciwko mnie składa również druga "pokrzywdzona" Wioleta Szreider. Ta sędzia przejęła sprawę o "kontakty" z córką po tym jak Aleksandra Sobiech wyłączyła się. Wioleta Szreider m. in. nie umożliwiła mi zabranie córki na zorganizowany plener malarski.

Prokurator prokuratury okręgowej w Gdańsku Marcin Włodarczyk uchyla postanowienie Magdaleny Gams-Kornatowskiej i spełnia życzenie sędzi Sobiech i Szreider. Będę ścigany za "pomówienie i znieważenie sądu".



Jak widać jestem oskarżany o niszczenie autorytetu sądów rodzinnych, które to sądy przecież dbają o dobro dzieci. Żadna krytyka tychże sądów nie powinna mieć miejsca ponieważ "autorytet sądów i poszczególnych sędziów jest wartością bezdyskusyjną". Pamiętajmy o tym.
Zatem postępowanie przeciwko mnie zostało wszczęte i postawione mi zostały zarzuty "znieważenia" i "pomówienia"

Maura Bruska - prokurator prokuratury rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku postanowiła objąć te "czyny" ściganiem z urzędu. Zatem Rzeczpospolita Polska i wszyscy podatnicy ścigają mnie za przestępstwo znieważenia i pomówienia "sądu" a także sędzi Aleksandry Sobiech i Wiolety Szreider.

Po przedstawieniu mi zarzutów do sądu został wysłany akt oskarżenia.
Teraz sądzi mnie sąd, którego prezes złożył na mnie donos.
Sądzi mnie ten sam sąd, w którym zatrudnione są "pokrzywdzone" sędzie Wioleta Szreider i Aleksandra Sobiech.
Sądzi mnie ten sam sąd i ta sama prokuratura, które w sierpniu 2022 r. pokazały mi wyraźnie kim jest władza sądownicza i co może zrobić gdy obywatel pesel za bardzo "fika": link

W Gdańsku nie ma już dla mnie żadnego sądu.
Są wrogo do mnie nastawieni urzędnicy w togach, którzy chcą mnie zniszczyć.
Zniszczyli mi życie rodzinne, moje ojcostwo. Zniszczyli życie mojej córki. Zniszczyli rodzinę. Zabrali mi 13 lat życia.
Zbieram na honorarium dla adwokata, aby bronić się przed nimi, bo chcą mi odebrać wolność i odebrać dobytek.
Proszę o pomoc.
---
Location
Offers/auctions 5
Created by Organiser:
KONIEC KONTAKTU, reprodukcja autorska
350 zł
DOBRO DZIECKA, reprodukcja autorska
300 zł
PEPINIERA ZŁA, reprodukcja autorska
300 zł
TATOMAT, reprodukcja autorska
300 zł
POSTĘPOWANIE PRZYGOTOWAWCZE, reprodukcja autorska
300 zł
Mam nadzieje ze w końcu uda Ci się wygrać z mafią w togach ❤️🩹 i ze odzyskasz kontakt z córkami ❤️🩹 jesteśmy z Tobą!