id: a87tu3

Kampania na rzecz deklarowania narodowości śląskiej w Spisie Powszechnym 2021

Kampania na rzecz deklarowania narodowości śląskiej w Spisie Powszechnym 2021

Our users created 1 142 241 fundraisers and raised 1 191 975 585 zł

What will you fundraise for today?

Description

W kwietniu 2021 roku rusza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. To doskonała okazja, by pokazać, że śląska tożsamość ma się dobrze. Po raz kolejny Ślązacy będą mieli prawo do zadeklarowania narodowości śląskiej oraz języka śląskiego.


Wesprzyj kampanię informacyjną w sprawie możliwości deklarowania śląskiej tożsamości! Dorzuć kilka złotych!


Spis Powszechny 2021 odbędzie się tylko w Internecie. Pomóżcie nam z dotarciem do tysięcy Ślązaków, którzy chcieliby skorzystać ze prawa do samookreślenia swojej tożsamości. Akcję zbierania środków finansowych koordynuje Ruch Autonomii Śląska z ramienia koalicji organizacji regionalnych w sprawie Spisu Powszechnego 2021.


Co zostanie sfinansowane ze zbiórki?


  1. Geotargetowana kampania banerowa w oparciu o system aukcyjnego zakupu reklam (rtb programmatic buying), który pozwoli precyzyjnie dotrzeć do śląskich internautów.
  2. Personalizowane reklamy w serwisie społecznościowym Facebook i Instagram.
  3. Produkcja materiałów drukowanych (ulotek, gazet, banerów) i ich dystrybucja na terenie gmin z największym odsetkiem deklaracji narodowości śląskiej (w ramach dostępnych środków).
  4. Spoty video typu preroll wyświetlane przed materiałami filmowymi w serwisie Youtube (w przypadku nadwyżki zebranych środków)
  5. Reklamy w prasie drukowanej (w przypadku nadwyżki zebranych środków).
  6. Zakup artykułów sponsorowanych w portalach internetowych oraz serwisach internetowych prezentujących informacje lokalne i regionalne z górnośląskich części województwa śląskiego i opolskiego (w przypadku nadwyżki zebranych środków).


Szczegóły dotyczące rozliczenia kampanii informacyjnej znajdziecie na stronie: https://spis-powszechny.pl/rozliczenie-kampanii-informacyjnej/

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 470

preloader

Comments 11

 
2500 char