id: a9c8d6

Iskierka ze zdeformowaną łapką - potrzebujemy wsparcia na leczenie.

Iskierka ze zdeformowaną łapką - potrzebujemy wsparcia na leczenie.

 
Karolina Mroczek

Updates4

  • Byłyśmy wczoraj na badaniu serduszka.


    Wszystko w porządku, nie ma zatem przeciwwskazań do wykonania tomografu :)


    IC3BTsAyHpc0TfhW.jpgB4ULDJSq1yVXl7jK.jpgpMkkBdbHFvbl2t7G.jpgInGyqkWb5ZV2utWJ.jpg

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

✨ISKIERKA✨


W czwartek dostałyśmy informację o spanielu do adopcji ze zdeformowaną łapką.


Właścicielka ogłoszenia po otrzymaniu wiadomości, że chcemy pomóc suni z łapką i mamy wstępny plan działania przestraszyła się konsekwencji jakie mogłybyśmy wyciągnąć jako obeznane w temacie i skłamała, że suczka już znalazła dom. Trzeba było wcielić się w rolę ludzi bez wiedzy i ambicji. 


W piątek (03.03) udało nam się dogadać i dostałyśmy adres. Bez zastanowienia i chwili zwłoki Karolina i Paula wsiadły w samochód i pojechały w okolice Opola Lubelskiego uratować małej życie. 


Ostatecznie Iskierkę udało się odkupić za 400zł. Właścicielka zapewniała, że suczka urodziła się z taką łapką i że normalnie się na niej porusza. Nie liczyłyśmy na to.


Iskierka ma ok 3 miesiące, co oznacza, że od 3 miesięcy cierpiała z powodu bólu. 


Przed nami dużo pracy, badań, ćwiczeń... Potrzebujemy siły i funduszy na uratowanie małej.


To jak? Bez Was nie damy rady… Uratujemy razem łapkę?

Location

Comments 3

 
2500 characters
  •  
    Anonymous user

    Dzięki za to co robicie ;)

    PLN 285
  •  
    User unregistered

    Musi się udać, niunia ma tyle energii w sobie.

    PLN 1,000
  •  
    Anonymous user

    Powodzenia słońce 😘

    hidden
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using