id: aba474

LudzieDrogi.pl zbierają na DOM OPIEKI WYRĘCZAJĄCEJ dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

LudzieDrogi.pl zbierają na DOM OPIEKI WYRĘCZAJĄCEJ dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Our users created 1 177 570 fundraisers and raised 1 230 216 194 zł

What will you fundraise for today?
fundraiser under the patronage:

Updates23

 • 1 grudnia 2022 zrealizowałem wypłatę środków na konto Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

  👍Udało się w tej akcji nazbierać 4️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł z licytacji Allegro 3️⃣5️⃣ zł

  💙Dziękuję wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc, zarówno finansową na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci jak i podczas mojego marszu charytatywnego, w postaci dobrego słowa, jedzenia, noclegu.
  To wszystko dzięki Wam się udało. 
  Raz jeszcze wielkie dzięki. ❤️

  Pozdrawiam 
  Tomek z LudzieDrogi.pl image

  #góry #Sudety #GłównySzlakSudecki #akcjacharytatywna #charytatywnie #akcjagórska #tomek #ludziedrogi #LudzieDrogiPL #TomekBadur #TomaszMarekBadur #marszcharytatywny #GSS  #DomOpiekiWyręczającej
  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Jestem Tomek, prowadzę blog LudzieDrogi.pl i jako propagator górskich szlaków turystycznych, a zwłaszcza miejsc zapomnianych i mało uczęszczanych posiadających swój specyficzny klimat, chciałbym Was zaprosić na przejście co prawda nie po bezdrożach i mało uczęszczanym szlaku, ale równie pięknym co i te o których piszę i tworzę vlogi.

Do rzeczy zabiorę Was na Główny Szlak Sudecki, mamy razem do przejścia 444 km od Świeradowa Zdroju do Prudnika.g70f5460cd47520f.jpeg


Po przejściu Głównego Szlaku Beskidzkiego i Pierwszej w historii Próbie pokonania zimą Szlaku Karpackiego w 2021 roku, powiązanego również z akcją charytatywną przychodzi czas na Główny Szlak Sudecki, który obecnie plasuje się na trzecim miejscu pod względem krajowych górskich szlaków długodystansowych.

k73d6cf89da91b94.jpegPlanowane rozpoczęcie samotnego pokonywania szlaku rozpocznie się w Świeradowie Zdroju 16 sierpnia 2022 roku i potrwa około 11-18 dni (wszystko uzależnione od warunków pogodowych i zmęczenia), aby - taką mam nadzieję - zakończyć bezpiecznie w Prudniku. Czas pokaże ile faktycznie mi zajmie zmierzenie się ze szlakiem.

Co do noclegów to będę na bieżąco czegoś szukał w terenie... Może będzie to namiot, agroturystyka lub schronisko, po drodze jest też kilka wiat turystycznych z których będę chciał skorzystać. Wszystko się okaże w trasie.


k958012484f387d7.pngJeśli ktoś będzie chciał mi pomóc w drodze to zapraszam do kontaktu, chcesz do łączyć na jakimś odcinku do mnie też zapraszam - tylko ostrzegam - zagadam Cię na śmierć ;)


Mapa trasy:

👉 https://www.ludziedrogi.pl/glowny-szlak-sudecki-charytatywnie/#mapa-szlaku


Możesz też przyłączyć się do akcji i/lub też mnie wesprzeć? 

Jeśli jakaś firma lub osoba chciała by się przyłączyć i wspomóż akcję charytatywną i/lub mnie w tej wyprawie, to serdecznie zapraszam i czekam na informacje. W zamian za środki przekazane na akcję charytatywną dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, umieszczę Wasze logo, powiem o Was w kilku mediach społecznościowych i umieszczę logo wraz z linkami do Was.


ZGODA NA PRZEPROWADZENIE ZBIÓRKI

f0e99144366d2204.jpeg


AKCJA CHARYTATYWNA!!


Kochani teraz najważniejsza sprawa, i tutaj bardziej Wy się przysłużycie niż ja, ja użyczam swoich nóg i rąk aby tą akcję napędzić, ale od Was zależy sukces i powodzenie tej akcji!


W związku z powyższym przejście Głównego Szlaku Sudeckiego dedykuję Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, to właśnie dla nich chcę uzbierać środki pieniężne na budowę Domu Opieki Wyręczającej.


Bądźcie ze mną! Razem możemy więcej. Pomóżmy potrzebującym i przejdźmy razem ten szlak! Dzięki ogromnej satysfakcji i zarazem motywacji, jaką daje mi niesienie wsparcia dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci każdy kolejny krok będę stawiał z uśmiechem.


PO CO DOM?? ...bo DOM jest dobry na wszystko!,

tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć...

h6361ba341fa3318.jpegBy podarować chwilę wytchnienia

To będzie szczególne miejsce. W odpowiednio przygotowanej przestrzeni w Domu Opieki Wyręczającej będziemy mogli zapewnić bezpłatną, tymczasową opiekę bardzo ciężko chorym oraz niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży.

Chodzi przede wszystkim o sytuacje, w których takiej opieki nie mogą zapewnić rodzice lub opiekunowie np. z uwagi na zdarzenie losowe, hospitalizację, podreperowanie kondycji psychicznej, potrzebę odpoczynku czy załatwienia codziennych spraw.

Dzięki Domowi Opieki Wyręczającej będziemy mogli pełniej wspierać filozofię programu ,,za życiem’’.

Dostrzegamy coraz większe zapotrzebowanie na opiekę wytchnieniową, która pozwala czasowo odciążyć opiekunów chorego Dziecka (najczęściej Mamę), a Pacjentowi zapewnia najwyższy standard opieki i komfortu.

Więcej informacji na temat budowy znajdziesz tutaj.

hbc6d444768d1925.jpeg

Wizualizacja Domu Opieki Wyręczającej.

c155924ff1e55c6a.jpeg

Wizualizacja Domu Opieki Wyręczającej.

W obiekcie planuje się umieścić:

- ośrodek czasowej opieki wyręczającej z 18 łóżkami;

- część rehabilitacyjną umożliwiającą tworzenie turnusów rehabilitacyjnych;

- pokoje integracyjne;

- zaplecze kuchenne;

- zaplecze szkoleniowe/edukacyjne z salą konferencyjną;

- pomieszczenia medyczne i administracyjne;

- magazyn sprzętu medycznego;

- parking;

- część rekreacyjną,

- ogród wypoczynkowy z ogrodem sensorycznym.
Fundacja działa od 2007 roku i wciąż się rozwija, odpowiadając na potrzeby rodzin, które zmagają się z trudem opieki całodobowej dziecka nieuleczalnie i przewlekle chorego. Kontynuuje działalność rozpoczętą 17 lat temu w ramach Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W 2002 r. pomogli 20 rodzinom, a obecnie na rożnych poziomach wspierają ponad 280 rodzin z całego Dolnego Śląska. Poza hospicjum domowym prowadzą hospicjum perinatalne - dla rodziców, którzy zdecydowali się na urodzenie chorego dziecka, otwartą grupę wsparcia dla rodzin w żałobie, specjalistyczną przychodnię dla nieuleczalnie i przewlekle chorych dzieci oraz centrum rehabilitacji społecznej.Zapraszam do śledzenia moich zmagań z Głównym Szlakiem Sudeckim w codziennych relacjach LudzieDrogi.pl na Facebooku, Instagramie, Youtubie i TikToku, aktualizowana strona www: LudzieDrogi.pl (w miarę możliwości na szlaku) ;)

Codzienne relacje z trasy:

👉 https://www.facebook.com/LudzieDrogi

👉 https://www.tiktok.com/@ludziedrogi

Więcej zdjęć z marszu:

👉 https://www.instagram.com/ludziedrogi/

Mapa trasy:

👉 https://www.ludziedrogi.pl/glowny-szlak-sudecki-charytatywnie/#mapa-szlaku


Pomóż w nagłośnieniu akcji!

- z góry dzięki!


Proszę wszystkich o udostępnianie informacji o tej akcji, abyśmy dotarli zasięgiem do jak największej liczby darczyńców, liczy się pomoc dla dzieci realizowana przez Fundację Wrocławskiego Hospicjum, zebrane w ten sposób środki pomogą w realizowaniu zadań hospicjum. Razem możemy więcej!


Do zobaczenia na mecie w Prudniku!

Bądźcie ze mną! Razem możemy więcej. Pomóżmy potrzebującym i przejdźmy razem ten szlak! Dzięki ogromnej satysfakcji i zarazem motywacji, jaką daje mi niesienie wsparcia dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci każdy kolejny krok będę stawiał z uśmiechem.


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 51

MB
Maria Badur
hidden
MB
Zofia Badur
hidden
MB
Jakub Badur
hidden
 
Hidden data
10 zł
AB
Alicja Badur
10 zł
MS
M.Kowal
100 zł
JA
Janusz
17 zł
SP
Szkoła Podstawowa nr 10 Mikołów
273 zł
 
Hidden data
50 zł
 
User unregistered
50 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
 • Tomasz Badur

  Tak jak obiecałem, środki które miałem przeznaczyć na nocleg w jednym ze schonisk, z uwagi na chamskie zachowanie wpłacam na cel zbiórki. Ponieważ tutaj się bardziej przydadzą, niż chamskiemu właścicielowi. Noc w lesie była też rewelacyjna, co prawda mogła być lepsza pogoda, no ale cóż... Każdemu polecam taką noc, zwłaszcza w takich sytuacjach. Zasady to zasady, bo pieniądze w pewnych sytuacjach to nie wszystko. Pozdrawiam Tomek

  36 zł