id: ajfvzc

Leczenie skrzywdzonego psiaka

Leczenie skrzywdzonego psiaka

Description

Tak wygląda pies? No chyba... Pies , który kilka lat wogole nie wychodził z mieszkania! Kołtuny ważną więcej niż ciało. Szczęka zgniła , oczu nie widać , odparzenia na całym ciele. Oblepiony odchodani, moczem i ciężko stwierdzić czym jeszcze, kości można policzyć . Zagłodzony, żywcem gnił....

Co przedstawia?

Co przedstawia?

Co przedstawia?

Piesek odebrany z lecznicy i najbliższe dni spędzi u mnie w domu. Na stałe nie może zostać ponieważ, mam już psy a on potrzebuje Domu zdecydowanie bez zwierząt, domu spokojnego i cierpliwego. Za nim ta chwila nastanie, muszę dokończyć leczenie i opłacić koszty które w tej chwili wyniosły 1.400zl A zapewne będą wyższe. Pisało do mnie kilka osób poruszonych historią pieska o podanie mojego prywatnego konta bankowego w celu dołożenia się na koszty leczenia za co jestem NIEZMIERNIE wdzięczna i wzruszona❤❤❤ Postaniowilam zorganizować zrzutke dla tych osób które w ten sposób chcą pomóc maluszkowi stanąć na nogi i byc choć trochę szczęśliwym. Przez ostanie 5 lat ta psina wogole nie byla na dworze, załatwiał sie tam gdzie spał , nie widział innych ludzi i zwierząt tylko ciemne pomieszczenie ... Nikt kompletnie nie zareagował, nie pomógł mu wyrwać się z tego piekła choć wiedziało wielu...Jestem osobą prywatną nie prowadzę żadnej fundacji, orgaznicji czy stowarzyszenia.

Co przedstawia?

Co przedstawia?

Co przedstawia?

English below:

Tak wygląda pies? No chyba... Pies , który kilka lat wogole nie wychodził z mieszkania! Kołtuny ważną więcej niż ciało. Szczęka zgniła , oczu nie widać , odparzenia na całym ciele. Oblepiony odchodani, moczem i ciężko stwierdzić czym jeszcze, kości można policzyć . Zagłodzony, żywcem gnił....

Comments 4

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Pomóżmy razem

    hidden
  •  
    User unregistered

    Trzymaj się aniołku :)

    PLN 25
  •  
    Joannas Lashes

    Zdrowia dla pieska i dobrego nowego wlasciciela

    PLN 220
  •  
    User unregistered

    Mam nadzieje ze ktoś przyjmie i da dobry dom temu biednemu piesku. ????

    PLN 150
  •  
    Sylwia

    Mam nadzieję że wyjdzie z tego bidulek!!!

    PLN 100
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using