Chce być samodzielny! Pomożesz mi 😉?
Chce być samodzielny! Pomożesz mi 😉?
Description
Ksawery urodził się w 36 tc, w ciężkiej zamartwicy. Przez 3 doby walczył o życie.
Jest rehabilitowany od 3 miesiąca życia, ma wzmożone napięcie mięśniowe, dziecięce porażenie mózgowe oraz niestety od marca 2020 epilepsję,której zawsze bardzo się baliśmy😢
Ksawery nie chodzi, nie siedzi, ale pełza i czołga się, a to wszystko dzięki rehabilitacji😊
Pomimo wszystko jest cudownym, pogodnym, usmiechnietym dzieckiem,a my rodzice bardzo chcemy,żeby był w przyszłości na tyle samodzielny,żeby kiedyś poradził sobie bez nas. Dlatego teraz robimy wszystko, żeby tak się stało. Niestety rehabilitacja jest kosztowna, a sprzęt potrzebny do prawidłowego funkcjonowania Ksawusia jest dramatycznie drogi.
Prosimy Was Kochani o pomoc,o każdą złotówkę.
Dobro powraca,wiecie o tym♥️ Liczymy na Was💚