id: b5va3k

W obronie księgarni

W obronie księgarni

Our users created 1 153 755 fundraisers and raised 1 198 869 474 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie kochani, pomóżmy ocalić od zapomnienia


Zwracam się do Was, tym razem tutaj o pomoc dla naszej kochanej Pani Uli, zapewne wielu z Was natknęło się na post na Facebooku z grudnia 2022 roku, w którym prosiłam o kupno książek, malowanek itp. właśnie w tej księgarni, księgarni, która dla nas zielonogórzan jest pięknym, pełnym, miłości i mądrości wręcz zabytkiem.

Pani Ula, to polonistka, która z zaangażowaniem i oddaniem dzieli się swoją wiedzą w tym temacie i adekwatnie do niej, doradza, opowiada, i podpowiada co można znaleźć dla siebie, dla dziecka i na prezent.


To, co się wówczas zadziało, przeszło moje oczekiwania, dzięki Wam Pani Ula miała na czynsz lokalu, i święta. Ileż było łez wzruszenia, radości.

cyt.

" Książka nic nie może tylko przeciwko śmierci. Jest dobra na nasze nastroje. Czasem przyniesie dobrą radę, czasem ukojenie, czasem odwróci uwagę od czegoś, czasem pozwoli odpocząć " - to słowa Pani Uli, w wywiadzie dla Gazety Lubuskiej.


Nasza kochana Pani Ula w maju 2023 ma sprawę w sądzie dotyczącą zaległości z poprzedniego lokalu i bieżącego, gdyż czas ostatnich dwóch lat zrobił wręcz spustoszenie, jeżeli chodzi o klientów a co za tym idzie i w portfelu.

Tak wielu Nas zareagowało na post z grudnia, tak wielu Was odwiedziło i wsparło Panią Ule, wierze że i tym razem nie zostawimy Jej samej i pomożemy jej, by była godnie i uczciwie reprezentowana w sądzie, by mogła opłacić choć częściowo zaległości jakie ma.


Celem zbiorki jest opłata prawnika, który będzie reprezentował Panią Ule i pokrycie zaległości za lokal na ul. Mickiewicza
zG1U8welTuPLgIdf.jpg

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 119

preloader

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!