id: bafjhw

Ostatnie pokolenie to zło. Zbieram by im nie wpłacać

Ostatnie pokolenie to zło. Zbieram by im nie wpłacać

 
Marcin Witkowski

Description

Obserwując działania ostatniego pokolenia jestem przerażony. Bezwzględność działań to dla mnie sposób na odciąganie od ekologi. Dlatego założyłem zbiórkę by pieniądze wpłacać mi. Ja je spożytkuje. Zamiast wpłacać na tych ludzi. Wpłać na mnie będę bardzo się cieszył. Myślę, że jest to lepsza alternatywa wydania pieniędzy..

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using