id: beb9h6

Domowy azyl dla bezdomnych zwierząt

Domowy azyl dla bezdomnych zwierząt

Our users created 1 146 105 fundraisers and raised 1 193 746 017 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jestem wolontariuszką fundacji na Podlasiu (to ten punkcik na mapie w prognozie pogody gdzie zawsze jest najzimniej). Co jeszcze nas wyróżni to ogromna skala bezdomności, zwierząt skrzywdzonych i porzuconych. Półtora roku temu wzięłam kredyt i kupiłam siedlisko - dom z budynkami gospodarczymi. Miałam ogromne plany z tym związane niestety przysłoniła je szara rzeczywistość. Spłata kredytu rachunki i życie nie pozwalają mi na zrealizowanie moich marzeń. Stąd pomysł na zrzutkę, może napiszę czym chciałabym tam się zająć: chciałabym stworzyć domowy azyl dla zwierząt bezdomnych, żeby często po wielu cierpieniach miały u mnie ciepły kąt, pełną miskę, opiekę i dużo miłości oczekując na dom stały i swojego człowieka.

Dom niestety wymaga kapitalnego remontu: podłączenie się do wodociągów, wymiana komina, ocieplenie domu, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, położenie hydrauliki, wymiana pieca i założenie centralnego ogrzewania, naprawa blachy i ocieplenie dachu.

Wszystko z mężem zrobimy sami wspólnymi siłami, niestety na materiały są potrzebne fundusze. Bardzo proszę o pomoc w zrealizowaniu marzeń, jeśli los zwierząt nie jest Ci obojętny to dorzuć grosik. Każda złotówka ma znaczenie i będę bardzo wdzięczna. Przyjmę również materiały do remontu.

Jeśli masz wątpliwości co do zrzutki i w razie pytań można do mnie zadzwonić 572945620 chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania, nie mam nic do ukrycia :).

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 190

preloader

Comments 8

 
2500 char