id: bfd9hb

Utrzymajmy TANecznik!

Utrzymajmy TANecznik!

Our users created 1 153 758 fundraisers and raised 1 198 872 353 zł

What will you fundraise for today?

Description

Ten sezon jest dla nas wyjątkowo ciężki. Zmuszeni sytuacją musieliśmy we wrześniu szukać nowej przestrzeni. Znaleźliśmy i inwestując oszczędności oraz wspierając się kredytem stworzyliśmy dom dla naszych tancerzy. Dwa tygodnie później wszystko zostało zalane, ale z pomocą utworzonej zrzutki, wspaniałym ludziom, Wam udało się TANecznikowi odbudować i powoli zaczynaliśmy stawać na nogi. Niestety nie zaszliśmy daleko i ponownie jesteśmy w kropce.


TANecznik stanął w miejscu, ale opłaty zaczynają się piętrzyć. Aby utrzymać miejsce konieczne jest opłacenie czynszu i innych opłat związanych z prowadzeniem działalności.

W tym momencie sytuacja Studia jest fatalna, właściciel przestrzeni nie wyraża chęci pomocy, niestety wręcz odwrotnie. W tym miejscu nie przetrwamy pomimo włożonego trudu, ale wierzymy, że przetrwamy.


Od momentu rozpoczęcia się epidemii staramy się motywować naszych tancerzy wprowadzając powoli treningi on-line, które są darmowe. Właśnie budujemy grafik, który pozwoli nam pozostać z Wami w kontakcie. Chcielibyśmy, aby nasi instruktorzy również uczestniczyli w tym procesie.


Zachęcamy do uczestniczenia w treningach on-line. Wszystkie informacje będziecie mogli znaleźć na naszym Fanpage'u - Studio TANecznik.


Zdajemy sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy w kiepskiej sytuacji, że tym razem to, co się wydarza dotyczy nas wszystkich i jest to trudny czas. Dlatego zostawiamy to tutaj i będziemy wdzięczni za wsparcie!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 14

WK
Weronika Kostka
300 zł
 
Hidden data
300 zł
KD
Karola dla Karoli
EJ
Wiktoria Januszek
100 zł
ZK
Zuzia Kozioł
50 zł
KK
Klaudia Kawa
50 zł
OK
Oliwia Kwaśniak
50 zł
 
Hidden data
50 zł
MK
Marta Ko.
40 zł
KK
Kornelia Kłys
30 zł
See more

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!