id: bkgttr

Pomóż licealistom dotrzeć na księżyc

Pomóż licealistom dotrzeć na księżyc

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 152 098 fundraisers and raised 1 197 137 236 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zbieramy pięniądze na wyjazd do USA na MUN (Model United Nations) organizowany przez Uniwersytet Harvardzki

Jesteśmy zespołem sześciu uczniów klasy z Maturą Międzynarodową w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Lublinie. Od wielu lat nasza szkoła zajmuje wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach i plasuje się jako najlepsze liceum w województwie lubelskim. Od 12 lat uczniowie naszej Szkoły organizują symulację obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych - Lublin Model United Nations - LUBMUN, podczas których gościmy w Lublinie ponad 100 uczestników z całego kraju oraz z zagranicy.

W minionym roku mieliśmy zaszczyt reprezentować nasz kraj, jako jedyna delegacja z Polski, w symulacji obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych na Uniwersytecie Oxford w Wielkiej Brytanii oraz w siedzibie ONZ w Nowym Jorku. Udział w obu tych wydarzeniach, w Change the World Model United Nations w Nowym Jorku, jak i Oxford International Model United Nations, był niepowtarzalną okazją do zdobycia doświadczenia w prowadzeniu debat politycznych dotyczących problemów współczesnego świata, z perspektywy różnych krajów. W celu poszerzenia naszych horyzontów pragniemy uczestniczyć w Harvard Model United Nations w styczniu 2019 roku –udział w tym wydarzeniu pozwoli nam na rozwinięcie naszych umiejętności dyskusji na światowym poziomie z ludźmi wielu narodowości, o różnych poglądach, a także umożliwi doskonalenie organizowania konferencji odbywających się corocznie w naszej szkole. Uważamy, że takie przedsięwzięcia zwiększają świadomość młodzieży o potrzebie reprezentowania kraju na arenie międzynarodowej oraz uczestnictwie w życiu politycznym Ojczyzny.

Niestety koszt wyjazdu jest bardzo wysoki i przekracza nasze możliwości finansowe, dlatego ośmielamy się prosić o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu na konferencję Harvard Model United Nations. Jeśli zechcieliby się Państw z nami spotkać, chętnie opowiemy o szczegółach inicjatywy. Pozostajemy w nadziei, że dzięki Państwa życzliwości i pomocy uda nam się zrealizować nasze plany.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 4

ML
Monika Litwin
50 zł
MK
Magda
50 zł
 
KLAUDIA LITWIN
10 zł
WD
Waldemar Dudek
1 zł

Comments 1

 
2500 char
  • ML
    Monika Litwin

    Trzymam kciuki za zbiórkę ML

    50 zł