Zrób coś dla siebie, zrób coś dla świata! Weź udział w charytatywnej konferencji “Biznes 2.0”

Published 6 September, 2022
Zrób coś dla siebie, zrób coś dla świata! Weź udział w charytatywnej konferencji “Biznes 2.0”

Chcesz uścisnąć dłoń Rafała Brzoski (Prezes InPost) lub Rafała Sonika (przedsiębiorca, utytułowany kierowca rajdowy w kategorii quady)? Zamienić kilka słów z Maciejem Wieczorkiem? Poznać osobiście Sławomira Mentzena (adwokat, właściciel Kancelaria Mentzen)? Połącz rozwój osobisty z zaangażowaniem społecznym - wesprzyj Omenaa Foundation i weź udział w największej biznesowej konferencji charytatywnej w Polsce organizowanej przez zespół Macieja Wieczorka (twórcy programu Expert w Bentleyu na YouTube)!

Konferencja Biznes 2.0 to niepowtarzalna okazja, aby wysłuchać wykładów przygotowanych przez czołowych, polskich biznesmenów. 

Ich kreatywność, odwaga i determinacja mogą zainspirować Cię do spojrzenia na Twój biznes z zupełnie nowej perspektywy! Już 24 września, Centrum Kongresowe przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu będzie najlepszym miejscem do zawarcia znaczących znajomości i zdobycia praktycznej wiedzy bezpośrednio od ludzi sukcesu. Zainwestuj w siebie, przebij szklany sufit i… pomóż zrobić to samo dzieciom, dla których edukacja jest z różnych względów nieosiągalna. 

WAŻNE: Dochód z konferencji, zostanie przekazany na rzecz fundacji Omenaa Foundation.

Wśród wybitnych prelegentów, będzie Omenaa Mensah, prezeska i założycielka Omenaa Foundation, przedsiębiorczyni oraz filantropka, która osobiście angażuje się w pomoc potrzebującym. Uczestnicząc w Charytatywnej Konferencji Biznes 2.0 wesprzesz trzy wyjątkowe projekty realizowane przez Omenaa Foundation, które łączy wspólny cel, jakim jest zapewnienie równego dostępu do edukacji.

1. Edukacja dzieci ulicy w Ghanie

We wrześniu 2021 roku Omenaa Foundation w Ghanie otworzyła szkołę KIDS HAVEN SCHOOL dla dzieci ulicy z najbiedniejszych rodzin z autorskim programem edukacyjnym. Już kilkuletnie maluchy zamiast chodzić do szkoły, niewolniczo pracują na plantacjach, czy przy połowie ryb. W zamian za swoją pracę otrzymują jedynie posiłek. Tylko wykształcenie może odmienić ich los i sprawić, że w przyszłości staną się niezależne i będą samodzielnie decydowały o swoim życiu. Będą miały szansę na podjęcie godnej i płatnej pracy. Samo uruchomienie szkoły to był początek działań Omenaa Foundation w Ghanie. Placówka potrzebuje regularnego wsparcia finansowego na codzienne wydatki, opłacenie nauczycieli, a także doposażenie biblioteki, placu zabaw, czy organizację warsztatów.

2. Edukacja podopiecznych z polskich domów dziecka

Problem z dostępem do edukacji nie dotyczy wyłącznie odległej Afryki. Po wybuchu pandemii okazało się, że wiele polskich dzieci mieszkających w domach dziecka i rodzinach zastępczych nie ma dostępu do komputera, przez co nie mogły uczestniczyć w zdalnej nauce. Omenaa Foundation przekazała wtedy ponad 500 komputerów domom dziecka. Dziś finansuje dzieciom sprzęt komputerowy, pomoce naukowe, zajęcia językowe i korepetycje. Fundacja pomaga także pełnoletnim podopiecznym opuszczającym placówki wychowawcze w znalezieniu pracy. Proponuje im kursy i warsztaty doszkalające, które pozwalają na szybsze usamodzielnienie się.

3. Pomoc uchodźcom z Ukrainy

Po wybuchu wojny w Ukrainie Omenaa Mensah natychmiast zaczęła działać. Wraz z mężem Rafałem Brzoską zorganizowali Konwoje Polskich Serc z największą, prywatną pomocą humanitarną dla ludności cywilnej na wschodzie Ukrainy. Jednocześnie w Warszawie w zaledwie kilka tygodni fundacja Omeny otworzyła RiO EDU CENTRUM, dzienny ośrodek wsparcia i edukacji dla ukraińskich matek z dziećmi, którzy znaleźli w Polsce schronienie. RiO EDU CENTRUM pomaga kobietom w aktywizacji zawodowej, oferując kursy doszkalające i naukę polskiego, a ich dzieciom zapewnia terapię, edukację i zabawę. Działalność ośrodka i pomoc nadal są niezbędne.


Kupując bilet na konferencję na stronie konferencjabiznes20.pl - wspierasz działania Omenaa Foundation. Wszystkie koszty organizacyjne zostały już pokryte, więc teraz każdy bilet to cegiełka wspierająca działalność charytatywną fundacji!

P.S. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na tak wyjątkowym evencie. Współzałożyciel portalu zrzutka.pl, Tomasz Chołast, szykuje dla Was wyjątkową prelekcję - stay tuned!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Comments 0

or Sign up to add a comment.

No comments yet, be first to comment!