Naucz się zbierać skutecznie!🔥

Published 7 November, 2022
Naucz się zbierać skutecznie!🔥

Poszukujesz nowych środków, ale Twoja strategia fundraisingowa nie działa tak, jak powinna? Wydaje Ci się, że znasz już wszystkie chwyty i nic? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę ze zrzutką i funkcje portalu przyprawiają Cię o zawrót głowy? Możesz odetchnąć z ulgą - przychodzimy z pomocą!

Konta firm i organizacji mogą już korzystać z nowej funkcji premium, czyli indywidualnych konsultacji z ekspertami fundraisingu portalu zrzutka.pl! Podczas spotkania nasi specjaliści przyjrzą się Twoim działaniom fundraisingowym, wytropią każde niedociągnięcie w Twojej zrzutce i podpowiedzą Ci, z jakich funkcji portalu możesz jeszcze skorzystać! Pomożemy Ci wybrać dobre zdjęcie, dopracować opis i nawiązać z darczyńcami relację, dzięki której jednorazowe darowizny zmienią się w cykliczne wsparcie. 

Dołącz do grona fundraiserów odnoszących sukcesy - zapisz się na konsultację i naucz się, jak korzystać ze wszystkich możliwości, które daje zrzutka! Nową funkcję znajdziesz, klikając na stronie swojej zrzutki przycisk “Wypromuj”, a następnie wybierając opcję “Indywidualna konsultacja online”. Zrób to jeszcze dziś i skorzystaj z promocyjnej ceny ;)

Konsultacje trwają ok. godziny i odbywają się online, na platformie Google Meets. Podczas spotkania:

  • omówimy wygląd i opis Twojej zrzutki oraz wskażemy co można w nich poprawić, aby zrzutka odniosła sukces,
  • opowiemy o dostępnych narzędziach zwiększających skuteczność zrzutki,
  • podpowiemy nowe sposoby na wypromowanie akcji,
  • a także rozwiejemy wszelkie, techniczne wątpliwości dotyczące weryfikacji czy wypłaty zebranych środków.

W szkoleniu może brać udział nawet do 5 osób z Twojej organizacji! Do spotkania możesz zaprosić więc dodatkowe osoby zajmujące się marketingiem, fundraisingiem czy aktualnie prowadzoną akcją. Wystarczy, że w trakcie rezerwacji, w jej “opisie” podasz adresy mailowe zainteresowanych uczestników. Oprócz teorii, będziesz mieć możliwość zapoznania się z przykładowymi zrzutkami, które odniosły sukces dzięki narzędziom dostępnym w serwisie zrzutka.pl, a po szkoleniu otrzymasz wiadomość mailową z pakietem informacji dotyczących omawianych zagadnień. Na prośbę możemy również przygotować imienny certyfikat, zaświadczający o ukończeniu podstawowego szkolenia z fundraisingu.

Nie wierzysz nam na słowo? Cóż, jeśli nie przemawia do Ciebie fakt, że skuteczny fundraising to nasza codzienność, poznaj opinie osób, które już skorzystały z indywidualnych konsultacji z naszymi specjalistkami:


Nie czekaj! Czas to pieniądz - szczególnie, że teraz szkolenia są w promocyjnej cenie. Kto pierwszy, ten lepszy ;)

Chcesz dostawać informacje o nowych funkcjonalnościach na swojego maila? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Comments 7

or Sign up to add a comment.