id: brhg95

Udział 2 drużyn w Mistrzostwach Świata Odysei Umysłu

Udział 2 drużyn w Mistrzostwach Świata Odysei Umysłu

Our users created 1 167 699 fundraisers and raised 1 215 428 897 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Uczniowie ze Społecznej Szkoły Podstawowej im. Rady Europy w Lubinie zostali Mistrzami i Wicemistrzami w swoich kategoriach i problemach długoterminowych tj. 3 problem 1 grupa wiekowa oraz 1 problem 1 grupa wiekowa. Podczas Finałów Ogólnopolskich 32 drużyny dostały możliwość reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w USA.

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description


Uczniowie z Lubińskiej Szkoły Mistrzami i Wicemistrzami Polski Konkursu- Odyseja Umysłu!!! - odpowiednio w Problemie 3, grupie wiekowej 1 praz Problemie 1, grupie wiekowej 1. Mają szansę polecieć do USA reprezentować nasz kraj na Finałach Światowych. Aby zrealizować swoje marzenia potrzebują wsparcia! 

 

Uczniowie ze Społecznej Szkoły Podstawowej im. Rady Europy w Lubinie po raz dziesiąty wzięli udział w konkursie Odyseja Umysłu.W miniony weekend pojechali do Gdyni aby wziąć udział w 33 Finałach Ogólnopolskich. Lubinianie wywalczyli najwyższe miejsca na podium, zdobyli 1 oraz 2 miejsce w swoich kategoriach. Zdobywcy 1 i 2 miejsca mają szanse polecieć spełniać swoje kolejne marzenia w USA i zaprezentować siebie na scenie międzynarodowej. 


Mistrzynie Polski to grupa 7 pracowitych i odważnych dziewczynek z 4 i 5 klasy Szkoły Podstawowej. Basia, Lena, Nina, Gosia, Ola i dwie Helenki na konkursie przedstawiły swoją interpretację „Dumy i uprzedzenia” Jane Austen, zabierając w podróż poprzez wszystkie czasy. Urzekły jurorów pięknymi strojami i dekoracjami. Wszystko co przygotowały zrobiły same, czego nie umiały, nauczyły się pod czujnym okiem swojej trenerki Pani Ewy. 


Wicemistrzowie to drużyna składająca się z dwóch chłopców- Michała i Tomka oraz pięciu dziewczynek- Martynki, Natalki, Zuzi, Aurelii i Anastazji. Grupa przygotowała wciągające przedstawienie o podwodnym kinie plenerowym w którym główną rolę zagrała wykreowana przez nich postać siedzącą w jeżdżącym pojeździe, samodzielnie skonstruowanym przez jednego z uczestników. 


Oprócz tego wszyscy Odyseusze musieli zmierzyć się z zadaniami tzw spontanicznymi i rozwiązać zadane im problemy na konkursie. 


Aby móc reprezentować nasz kraj w USA muszą zebrać ogromną kwotę. Nie będzie to możliwe bez Waszego wsparcia!


Więcej o konkursie na:

https://odyseja.org/o-odysei-umyslu/idea-o-co-nam-chodzi/czym-jest-odyseja-umyslu/

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 134

preloader

Comments 2

 
2500 characters
 • Marzena Świtoń

  Powodzenia Odyseusze!

  300 zł
 • Marzena Świtoń

  Powodzenia Odyseusze!

  230 zł