id: bvbafw

Na leki i zastrzyki.

Na leki i zastrzyki.

 
Sylwia Makowiak

Description

l98ceed10ed294b7.jpeg

Cześć KOCHANI BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OSTATNIĄ ZRZUTKĘ. Po raz kolejny zwracam się do Was o pomoc. Leki działają, lecz są bardzo kosztowne aby mieć kontynuację tego projektu leczenia nadal potrzebuje funduszy. Jeśli masz ochotę mi pomóc to proszę o wpłatę ,każda złotówka się liczy.


TERAZ TROCHĘ HISTORII O MNIE:

Mamna imię Sylwia,mam 38 lat. Od 10 lat zmagań się z okropną chorobą , akromegalą jest to guz przysadki mózgowej. Potocznie jest ona zwana chorobą Shreka. Powoduje ona,że rosną wszystkie narządy i cześci ciała . Jestem po dwukrotnej operacji, lecz nie został usunięty całkowicie, ponieważ jest na nerwie wzrokowym, A to wiązało się z ryzykiem że stracę wzrok. Wykryto choroby współistniejące cukrzycę, nadciśnienie, kamienicę, depresję, kłopoty z sercem oraz bardzo silne bóle głowy. Los mnie nie oszczędza. Rozpadła się moja rodzina. Jestem po rozwodzie. Dzieci mieszkają z ojcem. Ja mieszkam z rodzicami. Teraz to oni mnie utrzymują, płacą za wszystko i jeżdżą do lekarzy. Pojawiło się światełko w tunelu. Dzięki nowemu ale drugiemu leków i, jest mała poprawa. Jednak to wszystko jest związane z kosztami. Jednak myślę, że macie wielkie serca i z waszą pomocą uda się i damy radę.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using