id: byf4bb

Podróż do klasztoru Ajahna Brahma

Podróż do klasztoru Ajahna Brahma

Our users created 1 189 105 fundraisers and raised 1 252 672 054 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Cześć! Bardzo dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty! Jestem przeogromnie wdzięczny, że w tak krótkim czasie udało się zebrać tak dużo pieniędzy. Przypominam, że dla wszystkich chętnych fanów jazzu (i nie tylko), którzy mnie wsparli mam w ramach podziękowania swoje płyty i wejściówki na koncerty. :) Kontakt do mnie: [email protected] Dziękuję raz jeszcze! Peace & Metta.

  Y99qJeeeWQls2LT4.jpg

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description


Intencją tej zrzutki jest zbiórka funduszy na podróż do buddyjskiego klasztoru Bodhinyana w Australii. Jest to dla mnie bardzo ważny cel do zrealizowania na duchowej ścieżce. Moje aktualne zarobki, praca i wydatki nie pozwolą mi na wyjazd bez wsparcia, dlatego postanowiłem założyć tę zrzutkęW styczniu 2024 planuję 8-tygodniowy pobyt w klasztorze Bodhinyana, gdzie żyją jedni z moich głównych nauczycieli duchowych - Ajahn Brahm i Ajahn Brahmali. Podczas mojej wizyty mam zamiar pogłębić swoją praktykę oraz wiedzę o Dhammie Buddy. Będę również pomagał w klasztorze w pewnych pracach oraz ćwiczył się w życiu na 8 wskazaniach buddyjskich. Oprócz codziennej praktyki jest też szansa, że odbędę w tym czasie odosobnienie medytacyjne. Mam szczerą nadzieję, że wyjazd ten przyczyni się do bycia spokojniejszym, bardziej współczującym, zrównoważonym i mądrym człowiekiem, a także przysłuży się wszystkim czującym istotom. Zbieram pieniądze, które pokryją koszty podróży z Krakowa do Serpentine i z powrotem.

vXbSuSZKum2ZZW4M.jpg Z Ajahnem Brahmalim podczas jego wizyty w Krakowie. :)Mam 34 lata i mieszkam w Krakowie. Buddyzmem i medytacją zainteresowałem się 5 lat temu. Wtedy też po raz pierwszy ukończyłem 10-dniowy kurs Vipassany. Było to dla mnie bardzo ważne i inspirujące przeżycie. Byłem od tego czasu na 14 odosobnieniach medytacyjnych. Jakiś czas po ukończeniu pierwszego kursu Vipassany natrafiłem na nauki Ajahna Brahma. Spędziłem przy jego wykładach na Youtube i lekturze książek bez wątpienia kilkaset godzin. Pewnego razu gdy oglądałem jego mowy z odosobnienia medytacyjnego, wpadł mi po raz pierwszy pomysł, że chciałbym polecieć do klasztoru Bodhinyana w Australii gdzie Ajahn Brahm jest opatem.


NanGfvMbXeDiOBdJ.jpg

Ajahn Brahm.


Mój pobyt w klasztorze jest już zarezerwowany. Planuję spędzić tam 8 tygodni - od 8.01.2024 do 3.03.2024. Teraz kolejnymi krokami jest wyrobienie wizy i zakup biletów lotniczych.

gBIw03amQevWisfk.pngOprócz swojego zainteresowania Buddyzmem i medytacją, jestem muzykiem. Od 25 lat gram na saksofonie, komponuję, nagrywam płyty i koncertuję z różnymi zespołami. (do posłuchania w zakładce "przydatne linki"). Właśnie w taki sposób - muzyką, chciałbym się odwdzięczyć za wsparcie mojej wyprawy do Australii. Dla chętnych oferuję swoje płyty i zaproszenia na koncerty. W takim wypadku proszę do mnie napisać, najlepiej na mail: [email protected].

Jeżeli ktoś miałby ochotę to możemy się również spotkać i porozmawiać lub wspólnie pomedytować. :)


Będę bardzo wdzięczny nawet za najmniejsze wsparcie w realizacji mojego marzenia!

Peace & Metta.


IJccKcBq5b4ONEfu.jpg

Podczas jednego ze swoich koncertów.


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 81

MA
Magdalena
20 zł
AS
Adam Skibiński
50 zł
 
Hidden data
150 zł
 
Hidden data
150 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
150 zł
 
Hidden data
300 zł
SP
Gąska
500 zł
Młoda
200 zł
 
Hidden data
200 zł
See more

Comments 13

 
2500 characters