id: bzzdnj

Film o losach polskiego oddziału podczas Kampanii Wrześniowej

Film o losach polskiego oddziału podczas Kampanii Wrześniowej

Our users created 1 188 704 fundraisers and raised 1 252 009 733 zł

What will you fundraise for today?

Description

Hej! Po realizacji dwóch filmów historycznych, które przyczyniły się do popularyzacji wiedzy na temat wydarzeń mających miejsce w okresie II wojny światowej, jako twórcy nie poprzestajemy w działaniach. Już w lipcu planujemy zrealizować kolejną produkcję, która trafi nie tylko do widzów w naszym kraju, ale także do widowni festiwalowej w Europie przedstawiając historię Kampanii Wrześniowej z perspektywy polskiego oddziału. Tym razem będzie to psychologiczny thriller w którym nie zabraknie z rozmachem zrealizowanych scen batalistycznych.

 

Po premierze krótkometrażowego filmu Mój Ostatni List (2019), która w marcu 2020 r. do Kina Orzeł w Bydgoszczy przyciągnęła ponad 200 osób, ze względu na pandemię niemożliwe były kolejne pokazy kinowe. Na szczęście dzięki publikacji na portalu YouTube aż 66 000 osób miało okazję zobaczyć losy Witolda i Tadeusza, członków kcyńskiego Batalionu Obrony Narodowej. Film Hunger for Freedom (2023) jeszcze nie doczekał się publikacji w intrenecie, ale na pokazach w kinach, domach kultury i szkołach pojawiło się około 2 tysięcy widzów.

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, firmy i instytucje, które chcą dołożyć swoją cegiełkę do realizacji tego przedsięwzięcia.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions 1

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Podziękowania w napisach końcowych i zaproszenie na premierę.
Każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć zrzutkę kwotą powyżej 100 zł zostanie uhonorowana imiennym wyróżnieniem w napisach końcowych, a także otrzym...
100 zł

Sold: 1

Ended

Donations 5

 
Hidden data
500 zł
AD
Anna Duda-Nowicka
50 zł
 
Hidden data
hidden
KA
Kinga Adamska
500 zł
AK
Agnieszka Kupis
200 zł

Comments 2

 
2500 characters