Pomóżmy Kasi wrócić na boisko do koszykówki!
Pomóżmy Kasi wrócić na boisko do koszykówki!
Description
Młoda rogoźnianka Kasia Januchowska, która w marcu zwyciężyła w plebiscycie na młodzieżowego sportowca gminy, w minioną sobotę doznała poważnej kontuzji, zrywając więzadła w kolanie podczas meczu koszykówki w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski do lat 17.
Kasię czeka teraz szybka operacja w poznańskiej klinice dla sportowców Rehasport (w połowie kwietnia, koszt 20 tys. zł) oraz długa rehabilitacja (koszt 5 tys. zł). To wielki pech i smutek naszej zdolnej zawodniczki, wychowanki UKS Dwójka Rogoźno i trenera Stanisława Kozłowskiego.
Obecnie Kasia reprezentuje barwy KS Basket Piła, trenuje pod okiem Tomasza Pochylskiego i jest najlepszym strzelcem ligi juniorek U17 Wielkopolskiego Związku Koszykówki, godnie reprezentując Rogoźno na arenie ogólnopolskiej! Zdobyła 273 punkty, osiągając imponującą średnią 22,75 pkt na mecz. Razem z drużyną KS Basket Piła awansowała do ćwierćfinału Mistrzostw Polski U17, gdzie odniosła kontuzję!
Pomóżmy Kasi wrócić do zdrowia! Liczy się każda wpłata, nawet 20, 50 czy 100 zł.
Ekipa #zarażamy dobrem Rogoźno, K2 Domy Team oraz KS Basket Piła.