Prosimy o pomoc w odbudowie po strasznym pożarze
Prosimy o pomoc w odbudowie po strasznym pożarze
Description
21 marca ok. godz. 7 rano wydarzyła się tragedia. W mieszkaniu w Drezdenku zapaliła się bateria w telefonie. Ogień pojawił się w salonie, gdzie spały dzieci.
W jednej chwili dom przestał istnieć.
W mieszkaniu mieszka mama z dwójką małych dzieci – Maciejem (7 lat) i Dominikiem (4 lata).Od niedawna z nowym partnerem zaczęła układać sobie życie po strasznej tragedii która spotkała ją półtora roku temu kiedy to straciła męża,a dzieci ojca. Teraz stracili poczucie bezpieczeństwa i swój dom.
Mieszkanie (ok. 60 m2) jest zniszczone przez ogień i dym – spalone ściany, sufit, instalacje. Wszystko wymaga odbudowy od podstaw.
Szacowany koszt remontu to około 200 000 – 250 000 zł.
Nie są w stanie zrobić tego sami.
Prosimy o pomoc. Każda złotówka przybliża ich do powrotu do normalnego życia. Każde udostępnienie ma ogromne znaczenie.
Dziękujemy z całego serca
Oby szybko udało sie odbudowac DOM. Pozdrawiamy Tomasz z Joanną zz Wrocławia.Dużo zdrowia życzymy.
Powodzenia! Widz lombardu
Szczere kondolencje z powodu tragicznego pożaru. Pozdrawiam z Ząbek.
Powodzenia! Widz lombardu.
Głowa do góry - będzie dobrze!
Przed Wami masa pracy i planowania w odbudowanie domu ale za jakiś czas będziecie mogli odetchnąć ze spokojem w nowo odbudowanym mieszkaniu :)