id: ca87x4

Dobro powraca- pomoc dla DT

Dobro powraca- pomoc dla DT

Our users created 1 169 547 fundraisers and raised 1 218 526 497 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jest takie miejsce, które z dumą możemy nazywać naszym domem tymczasowym, miejsce w którym ciepły kąt i dożywotnią opiekę dostają zwierzęta starsze, schorowane, takie których już nikt nie chce. Pod opieką Pani Ani aktualnie znajduje się 11 kotków i 3 psy. Kotki z chorym sercem, bez nogi, ogonka, oka, ucha, takie idealne inaczej. Psiaki począwszy od naszego Rokiego mają naście lat. Tam już mają swój ciepły kochający dom. To taki dom, Szanowni Państwo który nie obwieszcza światu, że ma pod swoją opieką tyle i tyle zwierząt, nie robi zbiórek, nie prosi o pomoc. To taki cichy dom, w którym zwierzęta dobrze żyją, a jak zachorują to albo prywatnie je leczymy, albo pokrywamy koszty pieniędzmi Stowarzyszenia. Pani Ania zawsze ma od nas jedzenie dla zwierząt, tabletki na robaki i kleszcze. Z tym dajemy radę, najważniejsze jest to, że zwierzaki są bezpieczne.

Niestety teraz ludzie zaczęli mieć problem z rozpadającym się dachem. Jak to bywa w przypadku tak skromnych i dobrych ludzi Pani Ania słowem nie wspomniała, że dach jest do natychmiastowej wymiany. Dopiero przy wizycie u zwierzaków zauważyliśmy, że coś niedobrego się dzieje. rodzina próbowała sama coś zorganizować, ale wiecie Państwo jak to jest, czasem nie wiadomo od czego zacząć. Więc podajemy rękę my i liczymy na Was. Jest nas 12 tysięcy i naprawdę możemy bardzo dużo.

Pani Ania uratuje jeszcze niejedną bidę i przyjmie pod swój dach, bo my pomożemy rodzinie zdobyć ten dach.

Przedstawiamy Państwu kosztorys zakupu blachy i od tego zaczynamy.

Mawiają, że dobro powraca i to jest prawda. Powraca, a ludzie są fantastyczni i chętni do pomocy tylko trzeba mówić wprost i być uczciwym.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 39

 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
300 zł
ZW
Irena Wysocka, Iza, Marianna Wójtowicz,
300 zł
AS
Alicja Skorczyk
200 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
100 zł
BD
Beata D
100 zł
 
Hidden data
100 zł
BK
Dorota
100 zł
AS
Anna Szymańska
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!