id: cc8szt

Wyjazd drużyny 12-latków na turniej hokeja na lodzie w Finlandii

Wyjazd drużyny 12-latków na turniej hokeja na lodzie w Finlandii

 
Hanna Świętnicka

Description

Zapraszamy do obejrzenia filmiku:


scenariusz, obsada, montaż: zawodnicy,

reżyseria i zdjęcia: rodzice i trenerzy


12 letni chłopcy

uczniowie Szkoły Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku, 

zawodnicy drużyny GKS Stoczniowiec,

razem z rodzicami uprzejmie proszą o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu na prestiżowy turniej hokeja na lodzie w Espoo w Finlandii.

Turniej odbywa się w dniach 5-7 stycznia 2024r.


Drużyna została zaproszona na rozgrywki w turnieju LOPPIAISTARNAUS (turniej noworoczny), rozgrywki na najwyższym poziomie AAA, w kategorii wiekowej U-13. Zawodnicy, którzy w Polsce potrafią wygrywać z każdym przeciwnikiem, chcą podjąć się nowych wyzwać, sprawdzić w grze przeciwko drużynom z europejskiej czołówki.


Bilety lotnicze, transport sprzętu, zakwaterowanie, wyżywienie, nowe koszulki meczowe to tylko część kosztów, które musimy ponieść. Całkowity koszt wyjazdu 18 zawodników wraz z trenerem i opiekunami to około 55 000 zł, jesteśmy w stanie zapłacić około 35 000 zł, wciąż brakuje jednak 20 000 zł.

Prosimy wszystkich, którzy kochają hokej na lodzie, wspierają młode talenty i kibicują rozwojowi dziecięcych pasji o wpłaty na rzecz tego wyjazdu.

Zawodnicy obiecują grę na 200% swoich możliwości!

Dziękujemy!

Location

Comments 5

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Powodzenia!!!!

    PLN 50
  •  
    User unregistered

    Dacie radę wierzę w was😘🥰

    PLN 50
  •  
    Wojciech Jagodziński

    Powodzenia chłopaki ! Oby się udało

    PLN 20
  •  
    User unregistered

    💪

    PLN 100
  •  
    User unregistered

    Wspieram was mam nadzieje że się uda

    PLN 3
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using