id: cddtzz

Uruchomienie bazy harcerskiej w Stańczykach

Uruchomienie bazy harcerskiej w Stańczykach

Our users created 1 152 326 fundraisers and raised 1 197 659 689 zł

What will you fundraise for today?

Description

Stańczyki - to miejsce, które zapisało się w pamięci wielu z nas, bo to właśnie tam odbywały się pierwsze harcerskie obozy naszego hufca, ale również wielu drużyn z całej Polski. Jest to także przestrzeń, gdzie kształtowały się więzi przyjaźni, składano swoje Przyrzeczenia Harcerskie, zdobywano pierwsze sprawności i wspólnie śpiewano przy ognisku piosenki harcerskie. 

 

Baza harcerska w Stańczykach znajduje się w magicznym miejscu otoczonym zielenią, tuż obok najbardziej znanych w całej Polsce wiaduktów kolejowych. 

 

Ostatni obóz w Stańczykach miał miejsce jeszcze przed pandemią – w 2019 roku, a dziś każdy z nas tęskni za tym pięknym, wspólnym miejscem. Pragniemy wspólnymi siłami odbudować naszą bazę i w tym roku ponownie zorganizować tam obozy dla naszych podopiecznych. 

 

Jednakże stajemy przed ogromnym wyzwaniem: przywrócenia i utrzymania bazy w należytym stanie. Wymaga to nie tylko wielkiego nakładu pracy, ale przede wszystkim wsparcia finansowego. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy Waszej pomocy. 

 

Budynek gospodarczy na terenie bazy wymaga gruntownego remontu. W bieżącym roku planujemy wymianę całej instalacji elektrycznej oraz hydrauliki, odmalowanie ścian oraz zakupienie niezbędnego wyposażenia do stołówki. Po zakończeniu tegorocznych obozów, chcemy przeprowadzić generalny remont kuchni, zakupić potrzebne wyposażenie kuchenne oraz dobudować prysznice tak, aby w przyszłe wakacje budynek był samowystarczalny. Chcemy również wymienić sprzęt do zakwaterowania - namioty, kanadyjki i koce.  

 

Mamy nadzieję, że w tym roku, przy Waszym wsparciu, uda nam się dokonać najpilniejszych napraw, aby baza mogła wznowić w tym roku swoją działalność. 

 

Pomóżcie nam tworzyć nowe wspomnienia dla naszych podopiecznych!  

Wypełnimy to miejsce uśmiechem, harcerską piosenką oraz siłą przyjaźni, która płynie pomiędzy harcerzami i harcerkami.  

 

Liczy się każde wsparcie!  

 

Dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcję.  

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions 2

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Active created by Organiser:
Arts & Crafts • Other
Limitowanej edycji naklejka hufcowa
Przyjdź do biura hufca z potwierdzeniem swojego wsparcia i otrzymaj od nas za każde 20 zł jedną naklejkę hufcową limitowanej edycji! Do wyboru będzie ...
20 zł

Sold: 8

Donation & Thanks
Wpis do Hali Zasłużonych na naszej stronie internetowej
Za wpłatę 200 zł i powyżej zostań wpisany na naszą Hale Zasłużonych na naszej stronie internetowej www.bialystok.zhp.pl! Ciesz się tytułem Zasłużonego...
200 zł

Sold: 13

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 92

PI
Przemek i Hania
100 zł
KG
Karolina Gurin
50 zł
EC
Emilia Citko
100 zł
DK
Dariusz Kwoczko
100 zł
MG
Marek Grzegorz Nosowicz
200 zł
MI
Miśkowa
300 zł
KP
Kasia
30 zł
 
User unregistered
100 zł
AB
ADAM BDH 98
45 zł
OI
Olga i Ela Sorkowskie
100 zł
See more

Comments 1

 
2500 char
  • M
    Miśkowa

    Niech Zapłonie tam ogień w kolejnych sercach, które bedą to miejsce odwiedzać, niech odżywi dusze i przywróci wartości :) tchnijmy życie w Nasze Stańczyki abyśmy i my mogli sie tam spotkać na polanie i wspólnie zaśpiewać przy ogniu :)

    300 zł