Na leczenie Alberta
Na leczenie Alberta
Description
Aktualizacja z dziś 28.04.2026r
Albert dalej leczony.
Wyrostek uległ lekkiej poprawie, ale jeśli na kontroli nadal będzie powiększony tym razem będzie potrzebny zabieg usunięcia.
Za 2 tygodnie mamy wizytę.
Dodatkowo zalecono podawać syrop dr. Ziętek więc dziś go zamówiłam.
Stąd też przedłużam zbiórkę i zwiększyłam kwotę o kolejną kontrolę z USG.




Witajcie,
Nie będę owijać w bawełnę.
Albert jest po przebytej chorobie, ostatnio na wizycie wyniki były już dobre, a dziś kolejna niespodzianka - Nawrót.
U Albercika znów zapalenie wyrostka ślepego i woreczka okrągłego.
Niestety sama jestem po ciężkiej operacji wycięcia guza z kości udowej i aktualnie nie pracuje 🥺
Chciałam prosić Was o wsparcie finansowe jeśli chodzi o jego leczenie, bo ostatnią rzeczą o której bym pomyślała to znalezienie mu innego domu.
Nie byłabym w stanie tego zrobić.
Wiem, że już raz pomogliście i wstyd mi prosić o to po raz drugi 🥺
Poniżej dzisiejsza wizyta wraz z paragonem.
Kolejna wizyta szykuje się 28.04 stąd wyższa kwota zbiórki z założeniem, że na kolejnej będzie wykonywane znów USG oraz badanie bobków na polecenie Pani doktor.
Dziękujemy 🥺💛



Zdrówka przyjacielu ❤️