id: cvkxc5

Operacja kręgosłupa

Operacja kręgosłupa

Our users created 1 189 142 fundraisers and raised 1 252 738 559 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć! Jestem Inez, medalowa kolarka, która już od półtora roku żyje z bólem kręgosłupa trudnym do wytrzymania. Pracuję na stojąco lub leżąco bo ból podczas siedzenia jest nie do wytrzymania, nie mogę jeździć na rowerze, moje ruchy są bardzo ograniczone.


Zawsze byłam aktywna fizycznie i dużo trenowałam a teraz tylko łóżko i fizjoterapia. Mam uszkodzony kręgosłup, który uczynił moje życie koszmarem.

Moje ciało nie reaguje na leki przeciwbólowe, więc ból jest ciągły.

By móc zasięgać opinii specjalistów oraz pokrywać koszty regularnej fizjoterapii musiałam sprzedać swój ukochany rower. I tak walka o zdrowie trwająca już 19 miesięcy skurczyła moje zasoby do zera. Jedynym ratunkiem okazuje się operacja. Mikrodiscektomia jest zabiegiem małoinwazyjnym, a daje mi dużą szansę na powrót do zdrowia. lecz przekracza moje możliwości finansowe. Niestety w chwili obecnej wykonują ją tylko kliniki prywatne. Dlatego pozwalam sobie prosić Was o wsparcie w zebraniu kwoty na tą operację. 


Termin operacji mam wyznaczony na 23 lutego 2022r. i w Was, Kochani, nadzieja, że dojdzie ona do skutku, a ja znów zacznę normalnie żyć i spełniać swoje marzenia. Proszę o pomoc. Liczy się każde 5zł przybliżające mnie do normalnego życia i dające mi szansę życia bez bólu.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 176

preloader

Comments 5

 
2500 characters