id: d5egzd

Na rehabilitację i powrót Sylwii do zdrowia

Na rehabilitację i powrót Sylwii do zdrowia

The organiser verified the description with proper documents.
Fundraiser was disabled by Organiser.

Our users created 1 187 189 fundraisers and raised 1 248 276 551 zł

What will you fundraise for today?

Description

Sylwia od urodzenia jest mieszkanką Nietkowa. Chętnie udziela się w działalności społecznej, pomaga ludziom w potrzebie i działa w Stowarzyszeniu Mieszkańców Nietkowa.

18 lutego 2021 roku nieszczęśliwie upadła ze schodów. Doznała skomplikowanego złamania otwartego obu kości podudzia lewego. To jest dla niej potężny cios. Mija już rok od tego nieszczęśliwego zdarzenia, a jej stan zdrowia nie poprawia się. Badania medyczne wykazują brak zrostu kości. Wciąż porusza się o kulach. Noga nie goi się. Prowadzona terapia i rehabilitacja nie przynoszą oczekiwanych efektów. Struktury kostne od poziomu złamania wykazują cechy plamistego zaniku kostnego. Według lekarzy są to „cechy zaniku Sudecka”. Liczne konsultacje i profil leczenia wymaga dużych nakładów finansowych. Pewną szansą jest leczenie za pomocą ultradźwięków (urządzeniem Exogen). Jest to nowoczesna, ale i kosztowna metoda. Niestety, nie jest refundowana przez NFZ...

Ta terapia jest Sylwii pilnie potrzebna. Kosztuje 7.000,- złotych. To przerasta możliwości finansowe rodziny, która już przerwała remont domu i do minimum ograniczyła swoje wydatki. Zrzutka w całości jest przeznaczona na opłatę terapii urządzeniem Exogen. Sylwia potrzebuje wsparcia ludzi o dobrych sercach, aby kontynuować leczenie i walczyć o powrót do zdrowia.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 73

AW
A.W.
100 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
20 zł
MH
Haniszewscy
500 zł
KS
Bartłomiej F.
60 zł
WK
Wojciech Kamiński
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!