id: djd3hz

Działalność Tarnowskiego Centrum Równości

Działalność Tarnowskiego Centrum Równości

Our users created 1 152 326 fundraisers and raised 1 197 652 244 zł

What will you fundraise for today?

Updates4

 • 🧡💜 Drogie osoby! 💜🧡

  Mamy przyjemność zaprosić Was na oficjalne otwarcie Tarnowskiego Centrum Równości! 🏳️‍🌈

  ONxTDGvWimy4OPnD.jpg

  Dołączcie do nas by wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień i wyjątkowe miejsce na mapie Tarnowa- przestrzeni dedykowanej lokalnej społeczności LGBTQ+ oraz sojuszniczej, a także dla wszystkich tych osób, które poszukują bezpieczniejszej, odważniejszej i otwartej strefy skupionej wokół praw człowieka.

  Na otwarciu będą czekały na Was rzeczy takie jak:

  🧡 Coś na ząb w typie poczęstunku dla nowych osób sąsiadujących

  - (możecie również przynieść coś swojego by poczęstować resztę osób biorących udział w wydarzeniu)!

  💜 Oprowadzenie po Centrum- przybliżenie historii jego powstawania oraz planów na przyszłość!

  🧡Szansa na poznanie osób, które od lat zaangażują się w działania aktywistyczne o szerokim spektrum - może okaże się, że takie działania to coś co przypadnie Wam do gustu!

  💜Muzyka umilająca wspólny czas- znajdą się również utwory, do których nogi same będą rwać się do podrygiwania!

  🧡 Lokal jest przygotowany do tego by osoby poruszające się z pomocą wózka dla osób z niepełnosprawnościami mogły do nas dołączyć!

  🕒 CZAS TRWANIA WYDARZENIA: 15:00 - 20:00

  🍾 AFTER: 21:00 ( https://fb.me/e/4S3SzL7md ) dla PEŁNOLETNICH

  🧡💜Zapraszamy💜🧡


  ❗❗❗ WAŻNE INFO: ❗❗❗

  🐕❗ ZE WZGLĘDU NA PRZEWIDYWANĄ DUŻĄ FREKWENCJĘ PROSIMY BY NIE PRZYPROWADZAĆ ZE SOBĄ DO WNĘTRZA LOKALU ZWIERZĄT (Ze względu na bezpieczeństwo osób uczestniczących oraz komfort zwierzęcia)

  🚫 ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU NA TERENIE CENTRUM

  🚭 ZAKAZ PALENIA WYROBÓW TYTONIOWYCH LUB E - PAPIEROSÓW NA TERENIE CENTRUM oraz W ODLEGŁOŚCI 5 METRÓW OD WEJŚCIA


  0Comments
   
  2500 char

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Z ogromną radością chcielibyśmy Was zaprosić do współtworzenia nowego rozdziału historii równości w Tarnowie. Nasza organizacja pozarządowa, zajmująca się promowaniem inkluzywności, tolerancji, równości i praw człowieka, ogłasza projekt remontu nowopowstającego Centrum Równości.

Centrum Równości będzie miejscem otwartym dla wszystkich osób, niezależnie od tożsamości płciowej czy orientacji seksualnej. To przestrzeń, w której będziemy dążyć do eliminacji wszelkich form dyskryminacji, tworząc społeczeństwo oparte na wartościach równości i szacunku.


fS5RstltncaUUpst.png


Aby zrealizować ten ambitny projekt i działać zgodnie z promowanymi przez Nas wartościami inkluzywności potrzebujemy Waszej pomocy! Obecnie jesteśmy w trakcie zbiórki funduszy na remont i dostosowanie przestrzeni Centrum Równości do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Każdy wkład, niezależnie od jego wielkości, przyczyni się do stworzenia bezpiecznej i inspirującej przestrzeni dla społeczności LGBT+, jak również dla wszystkich sojuszników i sojuszniczek.

Każda kwota, nawet najmniejsza, przyczyni się do osiągnięcia naszego celu i otwarcia Tarnowskiego Centrum Równości dla lokalnej społeczności. Działamy transparentnie, a każdy przekazany grosz będzie przeznaczony na remont i dalszą działalność Centrum, a kwoty wykraczające poza podstawę zbiórki pomogą nam zapewnić większy stopień bezpieczeństwa oraz dodatkową ofertę przeznaczoną dla Was!


Dlaczego warto wesprzeć naszą zbiórkę?


1)       Promowanie Równości: Centrum będzie miejscem, gdzie będziemy organizować warsztaty, spotkania i wydarzenia mające na celu edukację społeczności na temat równości i tolerancji.


2)       Wsparcie Społeczności LGBT+: Pragniemy stworzyć bezpieczniejszą przestrzeń dla osób LGBT+, dostarczyć wsparcia psychologicznego, informacyjnego oraz organizować spotkania wspierające.


3)       Walka z Dyskryminacją: Centrum będzie miejscem, gdzie podejmiemy działania przeciwko wszelkim formom dyskryminacji, budując świadomość i wspierając osoby doświadczających nierówności lub przemocy.


4)       Przestrzeń Praw Człowieka: Centrum Równości poświęci również uwagę na prawa człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki feministycznej. Będziemy angażować się w działania na rzecz równości płci, eliminacji przemocy wobec kobiet oraz promocji aktywności społecznej i edukacyjnej na rzecz równości.


5)       Wydarzenia Kulturalne: Centrum będzie gościć różnorodne wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, wystawy, spektakle teatralne czy dyskusje literackie, aby stworzyć inspirującą przestrzeń dla osób z artystycznym sercem i miłujących sztukę.


6)       Promocja Wartości Obywatelskich: Tarnowskie Centrum Równości będzie aktywnie promować wartości obywatelskie, zachęcając do zaangażowania społeczności w aktywne uczestnictwo w życiu publicznym i podejmowanie inicjatyw na rzecz dobra wspólnego.


Jak możesz pomóc?


Wsparcie Finansowe: Każda złotówka przekazana na projekt jest krokiem w stronę powstania czegoś niepowtarzalnego w Tarnowie – miejsca, które ma szansę sprawić by nasze miasto było bezpieczniejsze, bardziej otwarte i różnorodne na rzecz wspólnej przyszłości.


Dzielenie Się Inicjatywą: Udostępnij naszą zbiórkę w swoich mediach społecznościowych, aby dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Im więcej osób się zaangażuje, tym większy wpływ będziemy mieli na naszą społeczność.


Wolontariat: Jeśli masz umiejętności, które mogą nam pomóc, dołącz do nas jako osoba wolontaryjna! Skontaktuj się z nami poprzez adres email lub social media!


Razem Tworzymy Przyszłość!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której każdy będzie mile widziany, a równość stanie się rzeczywistością, nie tylko hasłem.


Dziękujemy za Wasze wsparcie!

UGfQIrc7vuf7OTmD.png

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions

Buy, Support, Sell, Add.

Buy, Support, Sell, Add. Read more

Help the Organiser even more!

Add your offer/auction - you sell, and the funds go directly to the fundraiser. Read more.

This fundraiser does not have any rewards!

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 46

MO
M.M.O.
DK
Dawid Kita
5 zł
WS
Wiktor Szeliga
10 zł
MP
Maciej Piotr Wojciechowski
20 zł
KM
Kamil Mitera
30 zł
MT
Michał Twardowski
20 zł
IP
İnezzz
50 zł
GS
Greg
100 zł
KW
Kasia
20 zł
IS
Izabela
See more

Comments 2

 
2500 char