id: dpn3rd

Projekt "Chcę wiedzieć, czym oddycham"

Projekt "Chcę wiedzieć, czym oddycham"

Our users created 1 179 090 fundraisers and raised 1 232 923 460 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jesteśmu uczniami technikum w PZS nr 1 w Pszczynie. Uczestniczymy w projekcie "Chcę wiedzieć, czym oddycham?" realizowanego w ramach olimpiady "Zwolnieni i teorii". Nasze działania opierają się na edukowaniu młodzieży oraz dorosłych na tematy związane ze smogiem.

Projekt opiera się na prowadzeniu lekcji w szkołach. Byliśmy już w 14 szkołach: SP nr 6 w Pszczynie, ZSP w Łące, ZSP w Studzionce oraz SP nr 13 w Wiśle Małej i wiele więcej.

Na spotkaniach omawiamy bardzo ważny problem jakim jest smog. Mówimy o zagrożeniach jakie niesie oraz jak z nim walczyć, ale również o znaczeniu tego słowa. Po takich lekcjach młodzież wie, jak ma postępować, kiedy mamy złą jakość powietrza. Na tych zajęciach młodzi ludzie mogą się wypowiedzieć oraz pokazać swój sposób widzeniach naszej zanieczyszczonej Pszczyny.

Nasze działania nie kończą się jednak na szkoleniu dzieci i młodzieży. Chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców

Chcemy rozszerzyć naszą działalność. Między innymi chcemy dalej spotykać się w szkołach, roznosić ulotki oraz robić ankiety, ale chcemy również zrobić film o naszych działaniach, wywiady ze służbą zdrowia. Szukamy również sponsorów, którzy chcieliby nas wesprzeć w działaniach. Firmy mogą kontaktować się e-mailem [email protected] lub telefonicznie +48 575 360 165. A osoby prywatne zachęcamy do wpłat tutaj. :)

Dziękujemy bardzo.There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 25

KS
Karolina
NK
Nikodem Krawczyk
20 zł
NI
Nikt
AH
Ania
50 zł
OP
Oleksandr Podorozhniak
50 zł
ID
Janina Sobczuk
30 zł
ID
Ilona Duda
30 zł
AK
Adam Kaczmarczyk
100 zł
AS
Ania S.
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!