id: dzcnku

Drony dla ZSU - Fundusz dronowy dla Ukrainy

Drony dla ZSU - Fundusz dronowy dla Ukrainy

Our users created 1 014 579 fundraisers and raised 1 061 033 459 zł

What will you fundraise for today?

Updates6

 • Czołem wszystkim!


  Nie próżnujemy, pracujemy i dostajemy kolejne zapytania od jednostek z którymi współpracujemy. Znów są to chłopacy z 8. Pułku Sił Specjalnych, 30. Samodzielnej Brygady Zmechanizowanej, jak i ekipa z Avdiejevki.


  Prośby są niemałe, ale liczymy, że uda nam się zebrać z Waszą pomocą, a następnie zakupić poniższe drony:

  • Mavic 3 Classic - 4 sztuki
  • Mavic 3T - 2 sztuki
  • Autel Evo Max 4T Standard Bundle - 2 sztuki


  Chcemy im te drony dostarczyć w miarę szybko - początek planujemy na październik. Zdjęcia z przekazania jak i podziękowania od docelowych użytkowników również upublicznimy.


  W międzyczasie zachęcamy do obejrzenia filmy autorstwa prezesa fundacji Piotra Kaszuwary o sytuacji w Avdiejevce, która od 2014 roku jest miastem frontowym:


  https://www.youtube.com/watch?v=SogZEI6Oey0


  Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie :)

  Wasz zespół UA Future  0Comments
   
  2500 char

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Zbieramy na kolejne drony dla Sił Zbrojnych Ukrainy. Wiemy o tym, że sytuacja na froncie nie jest łatwa, by nie powiedzieć, że jest bardzo trudna. Wojna w Ukrainie od pewnego czasu nazywana jest pierwszą w historii ludzkości wojną dronów. Kilka tysięcy tych urządzeń patroluje tereny przyfrontowe nieustannie. Wiele z nich jest zestrzeliwanych albo gubią się ze względu na wiatr, czy urządzenia zagłuszające. Im więcej ich w powietrzu, tym bezpieczniejsza jest Ukraina i jej mieszkańcy.


Wiele jednostek ZSU z uwagi na krytyczną sytuację z zaopatrzeniem oraz w związku z tym, że wroga technika jest silniejsza, bo np. może prowadzić działania nocą, zwraca się do nas z prośbami o zakup nowoczesnego sprzętu zawierającego kamery termowizyjne.


Dotychczas w drony o wartości blisko 200 tysięcy złotych wyposażyliśmy już 8. pułk Sił Specjalnych Ukrainy, a także 47. Brygadę Szturmową ZSU. Efekty tych zrzutek możecie zobaczyć tutaj:


https://zrzutka.pl/gbttwf

https://zrzutka.pl/vadmsb

https://zrzutka.pl/svahyv


Teraz o pomoc w zakupie tego sprzętu na wagę życia zwróciły się do nas elitarne jednostki ZSU. 93. Brygada i jej Batalion "Skała", walczący obecnie pod Bachmutem prosi o NIEZWŁOCZNY zakup jednego drona z termowizją DJI Matrice 30T, który ma służyć m.in. poszukiwaniu rannych oraz rekonesansowi. O drugiego takiego drona prosi nas Pułk AZOV, także broniący TERAZ Bachmutu.


Poza tym o mniejsze drony DIJ Mavic 3 prośby wysłali do nas 3. Pułk Sił Specjalnych Ukrainy - potrzebne im dwie sztuki (jeden na Kupiańsk, drugi na Nową Kachuwkę), specjalsi spod Charkowa proszą o jedną sztukę, 35. Brygada piechoty morskiej spod Awdiijwki, a także Stepowe Wilki z Zaporoża - po jednej sztuce.


Drony to nie czołgi, wiemy to. Jednakże mogą znacząco polepszyć sytuację obrońców Ukrainy. O tym marzymy. Wiemy, że cuda się zdarzają i wiemy, że możemy je sprawiać tylko razem. Stepowe Wilki to jednostka, która straciła najmniej dronów w całej Ukrainie. Obsługuje je nasz przyjaciel ze Lwowa ps. Matematyk:


https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jedyny-taki-oddzial-w-ukrainie-kozacy-z-zaporoza-modla-sie-i-strzelaja/3pp2xrh


Zebrane w tej zbiórce pieniążki przeznaczymy w całości na zakup dronów, a także na pokrycie kosztów ich transportu na front. Ewentualna nadwyżka w zbiórce pozwoli nam na zakup kolejnych dronów i dalszą działalność naszej Fundacji i realizację jej celów statutowych, jakimi są pomoc Ukrainie w walce o wolność oraz wsparcie ofiar tej okrutnej wojny.


Za naszą pracę od roku nie pobieramy żadnego wynagrodzenia, a w naszej Fundacji nie jest zatrudniona żadna osoba. Wszystkie zebrane fundusze przeznaczamy na pomoc Ukrainie.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 2456

 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
100 zł
TO
Tomek
300 zł
 
Hidden data
100 zł
PR
Przemysław
150 zł
SW
swen
300 zł
 
Hidden data
hidden
AO
Artur Okuniewicz
100 zł
 
Hidden data
100 zł
GB
Grzegorz Byczek
100 zł
See more

Comments 109

 
2500 char
 • P
  Przemysław

  Pomimo tej "sceny dla moskiewskiego aktora".

  150 zł
 • AO
  Artur Okuniewicz

  Ukrainian dron goes wrrrr

  100 zł
 •  
  Anonymous user

  Ciągle z wami:)

  20 zł
 •  
  Anonymous user

  Na pohybel kacapskim mordercom.

  100 zł
 • JJ
  Jacek Jastrzębski

  wspieramy walczących ludzi a kłótnia dyplomatołków nikogo nie obchodzi.

  300 zł