id: yesfmv

FEST TATO! Pomóż Tato.Net sfinansować nowy projekt na Dzień Ojca i wspieraj z nami Ukrainę!

FEST TATO! Pomóż Tato.Net sfinansować nowy projekt na Dzień Ojca i wspieraj z nami Ukrainę!

Our users created 1 167 099 fundraisers and raised 1 214 353 246 zł

What will you fundraise for today?

Updates1


 • Ojcostwo to przygoda i najważniejsza kariera życia a mężczyźni – oraz ich rodziny – potrzebują przestrzeni do celebrowania ojcostwa. Taką wyjątkową przestrzeń tworzy społeczność Tato.Net. Nowy projekt Fest-Tato powstał, aby tatusiowie z rodzinami mieli niezapomniane chwile frajdy i dobrej zabawy. 

  Poniższe słowa Waldka, taty x 3, oddają radość ze świętowania i szczęście tych chwil: „Ależ to była impreza! Nie ma nic lepszego niż rozpoczęcie świętowania Dnia Ojca już tydzień wcześniej i to jeszcze z przytupem. Bardzo się cieszę, że moje ulubione święto mogliśmy celebrować całą rodziną z Tato.Net w plenerze na Fest Tato w Wilanowie. Atrakcji było co niemiara. Mój najmłodszy syn Leon, który niebawem skończy 4 lata, był wniebowzięty, bo na pikniku były dmuchane zjeżdżalnie. Starsi synowie – Piotrek lat 9 i Szymon lat 14 byli zaczarowani opowieściami Joszko Brody podczas warsztatów muzycznych. Joszko pięknie opowiadał o muzyce w kontekście kultury i tradycji związanej z miejscem pochodzenia. Zachęcał młodych do odkrywania swoich korzeni”. Te słowa Waldka dobrze opisują atmosferę pikniku Fest Tato i emocje, które były udziałem dzieci i ich tatusiów. Zobacz filmową (2 min.) relację z wydarzenia Fest Tato.

  Dzieci potrzebują ojców, ojcowie potrzebują Tato.Net!  

  Proszę o Twój prezent – darowiznę na #DzieńOjca, Pomóż Tato.Net dalej budować kulturę odpowiedzialnego ojcostwa w Polsce i na Ukrainie (warsztaty dla ojców w Równym na Wołyniu już w sobotę). Do celu Zrzutki jest coraz bliżej, ale brakuje jeszcze około 40 000 zł, dlatego każdy dar – wpłata i udostępnienie Zrzutki – jest ważny. Z góry dziękuję za Twoją pomoc!

  Darek Cupiał, inicjator Tato.Net


  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

WESPRZYJ ORGANIZACJĘ FEST TATO!

Dzięki takim inicjatywom zacieśniają się więzi między ojcami i dziećmi.

kYowXnVxEhE7tnR8.png

Nasz piknik to nie tylko dmuchańce, muzyka i pyszne jedzenie.


Co wyróżnia FEST TATO:

 

Turniej Rodzinnych Budowniczych

5YrZVSb678mFLkon.jpg

Dwuosobowe zespoły otrzymują identyczne zestawy wielkich klocków i instrukcję, jaką budowlę mają stworzyć. Wygrywa ten zespół, który zadanie wykona najszybciej i w największym stopniu zgodnie z wytycznymi. To idealna okazja do współpracy rodzic – dziecko i przeżycia wspólnie pozytywnych emocji.

 

Strefa relacji

1B6QKhMLnBNPOUYX.jpg


Tato.net to ponad 18 lat inwestycji w budowanie relacji między tatą (rodzicem) a dzieckiem. Wypracowaną metodologię wykorzystamy w czasie pikniku. Do specjalnej strefy relacji zaprosimy rodziców i dzieci i wyposażymy ich w narzędzia, by w kilkanaście minut zbliżyli się do siebie i lepiej poznali.

 

Wspólny układ taneczny

a4FL7GCzwxabl2Ny.jpg

Charyzmatyczny prowadzący. Rytmiczna muzyka. Prosty, przystępny układ. Kilkadziesiąt, może kilkaset osób pod sceną, wspólny taniec i ta ENERGIA, kiedy robimy coś razem. Efekty – nagramy!

 

Animacje rodzinne

qghzD2kOj3X7hQdY.jpg

Tata nie będzie spoglądał w telefon popijając colę. Zaangażujemy całe rodziny do wspólnych zabaw piknikowych w unikalne gry – ladder golf, cornhole, connect four i inne!

 

FEST TATO to unikalne, rodzinne święto. 18 czerwca 2023 roku

w centrum Wilanowa spotka się kilka tysięcy osób, by uczcić Dzień Ojca.

Sprawdzoną formułę pikniku wzbogaciliśmy o elementy, które służyć będą pogłębieniu relacji wewnątrz rodziny. Spoiwami między rodzicami i dziećmi będą m.in. specjalne, rodzinne strefy warsztatowe, przestrzeń do dedykowanych wspólnych aktywności czy wielki rodzinny turniej budowniczych.

Wjim3ZwX4bSyQ8v9.jpg

Czy udział w Fest-Tato jest płatny? 

Nie, udział w pikniku i korzystanie z większości atrakcji jest bezpłatne. Uczestnicy zabawy będą płacić za posiłki i napoje w foodtruckach.

EgQkcVbi2LaZO2BG.jpg

WŁAŚNIE DLATEGO ZAPRASZAMY CIĘ DO TEJ ZRZUTKI, ABY ATRAKCJE PODCZAS FEST TATO BYŁY DOSTĘPNE DLA JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY GOŚCI.


C7R5IjgmFsZO4JnT.jpg

Po pokryciu kosztów organizacyjnych, jeśli zebrana kwota przekroczy 50.000 zł, wesprzemy rodziny na Ukrainie poprzez Ojcowski Klub we Lwowie.


PS. Zdjęcia pochodzą z archiwum Tato.Net - dokumentują przeprowadzone wydarzenia dla ojców z dziećmi.There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 61

 
Hidden data
hidden
MM
Michał Manandhar
BZ
Bartek Z
TP
Tomasz Płoszaj
100 zł
AB
Andrzej Bekulard
100 zł
AB
Rafal
600 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
20 zł
AF
AMF
150 zł
MI
Michał
200 zł
See more

Comments 6

 
2500 characters