id: e4n3p5

Strefa Bez Lęku - zbiórka na działania

Strefa Bez Lęku - zbiórka na działania

Our users created 1 175 923 fundraisers and raised 1 227 589 540 zł

What will you fundraise for today?

Description

Rzadzący z pełną premedytacją dążą do zapaści gospodarczej pod przykrywką "walki" z wirusem, którego ok 85% osób przechodzi BEZ OBJAWÓW, następne 14% z objawami podobnymi do przeziębienia bądź grypopodobnymi, a odsetek śmierci wynosi 0,14%. Media terroryzują nas całą dobę, przytaczając jedynie przypadki powikłań, nie mówiąc o standardowym przebiegu zakażenia, które jest łagodne lub wcale nie daje objawów. Terroryzują nas podając wyniki wszystkich testów pozytywnych, a osoby faktycznie chore to ułamek tych liczb. Takie działanie podlega karze, gdy przez wiele miesięcy stosowane są tortury psychiczne, obywatelom robione jest dosłownie pranie mózgu.

Nie chcemy już tego słuchać. Polacy nie chcą być straszeni, nie chcą się bać.

Perwszy raz w historii medycyny mamy pandemię opartą jedynie na pozytywnych wynikach testów. To są słowa prezesa polskich epidemiologów, dlaczego wobec tego nikt go nie posłucha i nie zmieni postępowania? Bo tego NIE CHCĄ ZROBIĆ. I teraz trzeba się mocno zastanowić, dlaczego nie chcą. Wygenerowali problem zamykając przychodnie, przez co wszyscy pacjenci szturmują szpitale. Wedle tego zarządzenia lekarz z przychodni nie może przyjąć pacjenta z kaszlem i gorączką, ale lekarz w szpitalu już tak. Logika? Brak. . Takim sposobem stworzono jeszcze większy problem z wydolnością służby zdrowia, który "rozwiązują" zamykając nas w domach i doprowadzając Polskę do ruiny, bo przecież ochroną służby zdrowia tłumaczą te wszystkie działania. Argument ochrony zdrowia i życia starszych ludzi był niewystarczający, gdyż wystarczyło poprosić seniorów o pozostanie w domach. O co więc chodzi?! Czy to celowe działanie, zamach na Polaków ? Przecież to widać jak na dłoni! Testy nie są przeznaczone do powszechnego stosowania, a jednak je stosują. Nie słuchają nikogo, żadnych rad, są jak zamknięci w swojej bańce ze swoimi specjalistami. Nie dziwię się, że ludzie widzą w tym drugie dno, że zarzucają im wykonywanie czyichś poleceń, służbę globalistom, banksterom. Dlaczego do tej pory nie ma powołanej komisji sprawdzającej działania rządu, obranej strategii, kontrolującej zasadność ich działań? Nie można im ufać, zrobili tyle absurdalnych ruchów, transakcji, itd. Przeszła ustawa o tym, że lekarz z policją czy wojskiem może wejść do naszych domów i na siłę wykonać zabieg. Lekarze są zwalniani z odpowiedzialności. Ewidentnie łamane są nasze prawa, ustawy i rozporządzenia są niezgodne z konstytucją , to co się dzieje jest skandalem!

Musimy temu przeciwdziałać. Jeśli nie my, to kto?

Będę wdzięczna za każdą kwotę wpłaconą na cel walki o wolność! I proszę Was, dołączcie do mnie, każdy z Was jest na wagę złota, chodzi o naszą przyszłość!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 3

SG
sgg
25 zł
AG
Adam
10 zł
JM
Justyna
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!