Na rehabilitację i dalsze leczenie,oraz leki i dojazdy.
Na rehabilitację i dalsze leczenie,oraz leki i dojazdy.
Description
Nazywam się Ewa Dembowska. Mam 50 lat jestem żoną, mamą i babcią.
Choruje na zapalenie skórno-mięśniowe rozpoznane w marcu 2025 roku.
Rozpoznano u mnie zapalenie skórno-mięśniowe ,osłabienie siły mięśniowej bliższych części kończyn górnych i dolnych, zginacze szyi są słabsze,objawy Gottrona,rumień heliotropwy,zaburzenia połykania, niedoczynności tarczyc, nadciśnienie tętnicze,cukrzyca typu 2. Poruszam się z chodzikiem lub na wózku.
Przerwano mi leczenie chemioterapią, ponieważ brakuje funduszy na NFZ,gdzie leczyłam się w szpitalu w Katowicach-Ochojcu.
Zwracam się do wszystkich Państwa o wsparcie finansowe.
Dwa razy w tygodniu jeżdżę na intensywną rehabilitację,której koszt wynosi 230 zł.
Mam na prawej ręce sensor do mierzenia cukru, koszt jednego sensora to 200 złotych na dwa tygodnie.
Dojazdy do kliniki, są codziennością.
Za każdą wpłatę już ogromnie Państwu dziękuję.
Ewa
Duuuzo zdrówka ☺️