id: efudwu

po kwasicy bez środków do życia

po kwasicy bez środków do życia

 
Damian Adamczyk

Updates4

  • Mieszkanie aktualnie opłacone za co bardzo dziękuję ale. Dostałem kolejna receptę więc muszę zwiększyć kwotę 
Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

Witajcie niestety znów jestem zmuszony zrobić zrzutkę 😫 bardzo potrzebuje waszej pomocy
Po pierwszym dniu krotkiego wyjazdu do Kołobrzegu trafiłem do szpitala z ciężka Kwasica metaboliczna
Musiałem wrócić biletem kretytowym do Wrocławia bo zostałem tam sam 
Tak że straciłem pracę a wynajmuje mieszkanie, zostałem całkowicie bez jakich kolwiek środków do życia oraz nie mam za co wykupić potrzebnych mi leków 
Choruje na cukrzyce od 2012r 
Więc jeśli jest osobą co jest w stanie pomóc stanąć na nogi to bardzo dziękuję pozdrawiam Damian

Comments 8

 
2500 characters
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using