id: efudwu
po kwasicy bez środków do życia
po kwasicy bez środków do życia
Updates4
-
Mieszkanie aktualnie opłacone za co bardzo dziękuję ale. Dostałem kolejna receptę więc muszę zwiększyć kwotę
Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.
Description
Witajcie niestety znów jestem zmuszony zrobić zrzutkę 😫 bardzo potrzebuje waszej pomocy
Po pierwszym dniu krotkiego wyjazdu do Kołobrzegu trafiłem do szpitala z ciężka Kwasica metaboliczna
Musiałem wrócić biletem kretytowym do Wrocławia bo zostałem tam sam
Tak że straciłem pracę a wynajmuje mieszkanie, zostałem całkowicie bez jakich kolwiek środków do życia oraz nie mam za co wykupić potrzebnych mi leków
Choruje na cukrzyce od 2012r
Więc jeśli jest osobą co jest w stanie pomóc stanąć na nogi to bardzo dziękuję pozdrawiam Damian
Po pierwszym dniu krotkiego wyjazdu do Kołobrzegu trafiłem do szpitala z ciężka Kwasica metaboliczna
Musiałem wrócić biletem kretytowym do Wrocławia bo zostałem tam sam
Tak że straciłem pracę a wynajmuje mieszkanie, zostałem całkowicie bez jakich kolwiek środków do życia oraz nie mam za co wykupić potrzebnych mi leków
Choruje na cukrzyce od 2012r
Więc jeśli jest osobą co jest w stanie pomóc stanąć na nogi to bardzo dziękuję pozdrawiam Damian
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using
this form.
Hgmfhr
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia. Będzie dobrze
Jeszcze będzie przepięknie 🙂
Dużo zdrowia!
Trzym się!