id: enbwh4

Nagrobkowi Naszych Aniołków grozi rozbiórka - Zostało Nam tylko parę dni na spłatę ostatniej raty

Nagrobkowi Naszych Aniołków grozi rozbiórka - Zostało Nam tylko parę dni na spłatę ostatniej raty

 
Joanna Wiśniewska

Description

Zostało Nam tylko kilka dni na zebranie 1400zł to kwota potrzebna aby do końca spłacić nagrobek Aniołków który został postawiony w połowie sierpnia Dzięki zrzutce  https://zrzutka.pl/efbef9 udało się zebrać część kwoty za nagrobek, niestety nie udało Nam się jeszcze do tej pory spłacić nagrobka w całości, do spłaty zostało Nam jeszcze 1400zł i zostaliśmy poinformowani przez kamieniarza że jeśli nie zapłacimy jednorazowo całej tej kwoty pomnik zostanie rozebrany...💔
Niestety aktualnie mamy ciężką sytuację i nie dysponujemy taką kwotą.
Błagam o wpłatę chociaż 1zł 
Rozebranie pomnika Naszych Aniołków rozerwało by mi serce do końca...

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using