id: enbwh4
Nagrobkowi Naszych Aniołków grozi rozbiórka - Zostało Nam tylko parę dni na spłatę ostatniej raty
Nagrobkowi Naszych Aniołków grozi rozbiórka - Zostało Nam tylko parę dni na spłatę ostatniej raty
Description
Zostało Nam tylko kilka dni na zebranie 1400zł to kwota potrzebna aby do końca spłacić nagrobek Aniołków który został postawiony w połowie sierpnia Dzięki zrzutce https://zrzutka.pl/efbef9 udało się zebrać część kwoty za nagrobek, niestety nie udało Nam się jeszcze do tej pory spłacić nagrobka w całości, do spłaty zostało Nam jeszcze 1400zł i zostaliśmy poinformowani przez kamieniarza że jeśli nie zapłacimy jednorazowo całej tej kwoty pomnik zostanie rozebrany...💔
Niestety aktualnie mamy ciężką sytuację i nie dysponujemy taką kwotą.
Błagam o wpłatę chociaż 1zł
Rozebranie pomnika Naszych Aniołków rozerwało by mi serce do końca...
Niestety aktualnie mamy ciężką sytuację i nie dysponujemy taką kwotą.
Błagam o wpłatę chociaż 1zł
Rozebranie pomnika Naszych Aniołków rozerwało by mi serce do końca...
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using
this form.