Pomóżmy matce z siedmiorgiem dzieci odzyskać godne życie
Pomóżmy matce z siedmiorgiem dzieci odzyskać godne życie
Description
AKTUALIZACJA
Dzięki ogromnemu wsparciu darczyńców w ciągu zaledwie kilku dni udało się osiągnąć pierwotny cel zbiórki. Dziękujemy za każdą wpłatę, udostępnienie i wiele ciepłych słów.
Po oszacowaniu potrzeb rodziny zwiększamy cel zbiórki do 35 000 zł. Dodatkowe środki pomogą zapewnić mamie i siedmiorgu dzieci stabilniejsze warunki życia oraz pokryć najważniejsze wydatki związane z rozpoczęciem nowego etapu.
Z całego serca dziękujemy za wsparcie i zaufanie.
_________________________________
Zwracamy się z prośbą o wsparcie dla mamy samotnie opiekującej się siedmiorgiem dzieci, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej związanej z wieloletnią przemocą domową.
Obecnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Na czas jego trwania sąd zastosował środki mające na celu zabezpieczenie bezpieczeństwa rodziny, w tym zakaz zbliżania się i kontaktowania z matką dzieci oraz obowiązek opuszczenia wspólnie zajmowanego miejsca zamieszkania przez podejrzanego.
To jednak dopiero początek bardzo trudnej drogi dla całej rodziny. Po latach życia w napięciu i niepewności mama wraz z dziećmi próbują odzyskać poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.
Rodzina potrzebuje obecnie wsparcia, aby móc spokojnie funkcjonować i przejść przez ten niezwykle wymagający czas — zarówno pod względem prawnym, organizacyjnym, jak i psychicznym.
Zebrane środki zostaną przeznaczone przede wszystkim na:
– pomoc prawną i koszty związane z trwającym postępowaniem,
– konsultacje oraz wsparcie psychologiczne i specjalistyczne dla członków rodziny,
– stabilizację warunków bytowych dzieci,
– koszty związane z bezpieczeństwem i reorganizacją życia rodziny.
Każda wpłata, każde udostępnienie i każde dobre słowo mają ogromne znaczenie.
Dziękujemy za okazane wsparcie, życzliwość i pomoc rodzinie w odzyskaniu poczucia bezpieczeństwa i spokoju.
Zbiórkę organizuje siostra oraz bliscy rodziny.
Serdeczne pozdrowienia dla dzielnej mamy. Wspaniale, że postanowiła zatroszczyć się o bezpieczeństwo swoje i dzieci. Życzę wiele sił i spokoju, który przyjdzie po łzach. Ściskam mocno!
Dziękujemy ❤️
Jeszcze będzie przepięknie
Jeszcze będzie normalnie
❤️
Wpłata od Jadzi Komaszewskiej
Dziękujemy kochanej Jadzi 🥹❤️
Bądź Dzielna ♥️
♥️