Na badania, ewentualne leczenie i kastrację królika Bezika
Na badania, ewentualne leczenie i kastrację królika Bezika
Description


Witajcie.
Z racji, że na grupie pojawił się królik, który potrzebuje pomocy zakładam zbiórkę, aby mógł w domu tymczasowym, który będzie mieścił się u mnie zostać przebadany, wykastrowany i ewentualnie leczony. Gdy dojdzie do siebie Bezik trafi do domu stałego z towarzystwem swojego gatunku.
W tym celu musimy uzbierać na:
1. Badanie bobków - ewentualne leczenie kokcydiozy jeśli badanie wykaże nieprawidłowości.
2. Ogólne badanie krwi
3. Echo serca
4. Kastrację
5. Transporter dla króliczka
6. Podstawowe rzeczy, aby królik miał swój kąt i jedzonko.
Pieniądze ze zbiórki w całości trafią na potrzeby Bezika. Będę zbierać dla Was paragony z każdej wizyty u weterynarza i z każdych zakupów dla niego. Założę mu książeczkę zdrowia.
Dziękujemy Wam za wsparcie ! ❤️
Wszystkiego króliczego !
Tutaj wklejam rzeczy które już kupiłam i na co już wydałam.
W sobotę zawiozłam Bobki do badań - koszt 120zł samego badania. - w bokach nic nie wyszło.
26.11.25r - wizyta weterynaryjna, wyszły ropnie w uszach i zainfekowane oko, koszy 210 zł wizyta +leki
Myślę, że widzicie, że pieniążki idą naprawdę na jego potrzeby i musimy domknąć tę zbiórkę.
Już nie mam z czego wykładać.. 🥹🫣










Króliczku bądź szczęśliwy ❤
❤️
Od nietopyrza 🦝
Dziękujemy ❤️