101% to był początek! Jedziemy dalej z Filipem w EuroClioCup
101% to był początek! Jedziemy dalej z Filipem w EuroClioCup
Description
Cześć wszystkim! 👋
Chciałbym zacząć od najważniejszego — DZIĘKUJĘ.
Poprzednia zbiórka zakończyła się wynikiem 101% (ponad 11 000 zł). To dzięki Wam coś, co jeszcze niedawno było marzeniem, zaczęło dziać się naprawdę. Obiecałem, że wrócę do Was z informacją, co się wydarzyło — więc oto ona.
🏁 Co już osiągnęliśmy dzięki Wam?
Dzięki Waszemu wsparciu Filip wystartował już w trzech rundach EuroClio Cup:
- 🇫🇷 Nogaro
- 🇫🇷 Paul Ricard (Le Castellet)
- 🇫🇷 Magny-Cours
Relacje z tych wyścigów możecie przeczytać tutaj:
- Nogaro → Z dziennika Mechanika: Random Access Memory (
- Paul Ricard → W Le Castellet anyżówki nie znalazłem
(To nie są treningi. To prawdziwe ściganie na torach F1.)
Zostaliśmy zaproszeni, by opowiedzieć naszą historię na kanale youtube: Mariusz Kapusta: Projekty są wszędzie
🚀 Co się zmieniło?
W ciągu zaledwie tych kilku startów Filip:
- pokazał, że potrafi jeździć szybko i dojrzale
- zdobył opinię zawodnika, który szanuje rywali i pracę zespołu
- zaczął być postrzegany jako kierowca z potencjałem
Zespół widzi postęp. My widzimy postęp. A teraz najważniejsze, to już widzą również inni.
⚠️ Każdy z nas, codziennie staje przed wyborem
Motorsport nie wybacza pauz. Wrócić "później", jest bardzo trudno, bo trzeba jechać dalej, tu i teraz. Sezon trwa, a przed Filipem kolejne rundy.
Każdy start to:
- możliwość dalszego rozwoju
- budowanie pozycji w stawce
- budowanie pewności siebie i rozwijanie kompetencji kierowcy

🤝 Dlatego wracamy do Was
Chcemy kontynuować to, co razem zaczęliśmy.
Jeśli czujesz, że ta historia jest warta dalszego ciągu — możesz znów być jej częścią.
💡 Jak możesz pomóc?
✅ wesprzeć finansowo zbiórkę
✅ udostępnić ją znajomym
✅ śledzić Filipa Filip Koniuk FK Racing (@fk.racing__fk) • Zdjęcia i filmy na Instagramie i kibicować mu w jego dalszych zmaganiach
🎁 Co otrzymasz?
Tak jak poprzednio:
👉 wsparcie = realny udział w tej historii
👉 podziękowania w social mediach
👉 a przy większych wpłatach Twoje nazwisko na kasku Filipa
Kask, który ściga się na torach, gdzie jeżdżą kierowcy F1. 🏎️
🏎️ Bo to już nie jest tylko marzenie!
To wszystko się już dzieje.I to dzieje się dzięki Wam.
Jeżeli chcesz i możesz, zostań częścią tej dalszej drogi.
Z motorsportowym pozdrowieniem,
👉 Wasz Mechanik