id: f8687y

Utrzymanie forum Simsony.info

Utrzymanie forum Simsony.info

Our users created 1 152 018 fundraisers and raised 1 196 955 166 zł

What will you fundraise for today?

Description

Simsony.info - To jedno z największych for o motorowerach i motocyklach Simson w Polsce, zrzeszające miłośników i użytkowników tych kultowych niemieckich klasyków. U nas uzyskasz zawsze szybką pomoc, porady i wskazówki jak zadbać o swój ulubiony jednoślad.


Jesteśmy z Wami 14 lat! Działamy nieprzerwanie od 2009 roku. Do tej pory administrator utrzymywał stronę głównie z prywatnych środków, z małymi wyjątkami w postaci kilku niewielkich wpłat przez paru użytkowników oraz niewielkich wpływów z reklam adsense. Niestety przez kilka ostatnich lat koszty utrzymania serwera i domeny u naszego hostingodawcy wzrosły kilkukrotnie! Przez co utrzymanie strony plus jej zarządzanie jest dla mnie samego dosyć wyczerpujące czasowo jak i finansowo, a robię to tylko hobbystycznie. Fajnie jakby udało nam się co roku zebrać przynajmniej cześć sumy, co by motywowało mnie do tego, że warto wciąż dbać o ten projekt, naszą bazę wartościowych tematów i użytkowników.

We wrześniu tego roku forum zostało całkowicie zmodernizowane i przystosowane do dzisiejszych możliwie najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych standardów. Strona posiada teraz certyfikat SSL oraz dużo innych dużych usprawnień, które kosztowały mnie jako administratora cały miesiąc pracy aby wszystko wdrożyć i przetestować.


Mamy najmniejszy pakiet hostingowy, który mimo to w samej podstawie kosztuje 430zł brutto, a musimy do tego doliczyć jeszcze koszt domeny, który wynosi 120zł brutto rocznie. Wyznaczyłem cel zbiórki na 500zł, ale jeżeli by się udało to możemy go przekroczyć.


NAGRODY ZA WPŁATY

Dla zarejestrowanych użytkowników forum przewidziałem nagrody za wpłaty w postaci specjalnej kolorowej rangi Dawca, która będzie przydzielana na okres zależny od wpłaty.


Wpłata minimum 50zł - ranga Dawca na okres 6 miesięcy.

Wpłata minimum 100zł - ranga Dawca na okres 1 roku.

Wpłata minimum 200zł - ranga Dawca na okres 2 lat.

Wpłata minimum 400zł - ranga Przyjaciel dożywotnio.


Ważne! Aby przy wpłacie podać swój aktualny nick z forum w komentarzu pod zbiórką lub specjalnym do tego temacie na forum.

Każda wpłata się liczy! Nawet przy wpłacie 5zł użytkownik będzie wypisany w temacie ze zbiórką na forum: https://simsony.info/Thread-wspomoz-forum-i-odbierz-range

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 7

KO
Kornel[LWG]
ŁW
ChudyGarage
400 zł
 
User unregistered
100 zł
GO
Goodmayes
20 zł
AP
ifa1988
20 zł
SI
Simsomaniak
20 zł

Comments 1

 
2500 char