id: f8ka2e

PARTY ANIMAL - charytatywna akcja na rzecz podopiecznych Fundacji Głosem Zwierząt

PARTY ANIMAL - charytatywna akcja na rzecz podopiecznych Fundacji Głosem Zwierząt

Our users created 978 875 whip-rounds and collected 998 921 432 zł

What are you collecting for today?

Description

12-14.05 Poznaniem wstrząśnie duża dawka dobra i zabawy – w szlachetnym celu!

Przez cały weekend restauracjami Whiskey in the Jar Poznań i Matii Sushi w Starym Browarze zawładną zwierzęce instynkty i kocie ruchy!


W programie organizatorzy przewidują ogrom atrakcji zarówno dziennych dla całych rodzin, jak i tych wieczorno– nocnych... a wszystko to wydarzy się pod hasłem PARTY ANIMAL, nie tylko dlatego, że atmosfera będzie wesoła i imprezowa, ale przede wszystkim dlatego, że cały weekend dedykowany będzie pomocy zwierzętom bezdomnym, podopiecznym Fundacji Głosem Zwierząt.

tRFGb0pNogvn0wyV.jpg

Za tą niesamowitą dawką dobra i party vibe'u stoi cała rodzina Mitsuro oraz ARDOR - fundacja im. Mikołaja Koteckiego, przy wsparciu Starego Browaru i butiku eventowego NoName. Takie połączenie sił i dobrych serc może skutkować jedynie świetną zabawą i całą masą dobrych uczynków!


Impreza ma charakter charytatywny i ma na celu uzbieranie jak największej ilości środków finansowych na cele statutowe Fundacji Głosem Zwierząt oraz promowanie idei adopcji zwierząt bezdomnych ze schronisk i fundacji.


Niniejsza zbiórka ma na celu wsparcie skarbon stacjonarnych, by uczestnicy eventu mogli dokonywać darowizn bezgotówkowo.


O FUNDACJI


Fundacja Głosem Zwierząt powstała w 2011 roku w Poznaniu. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, której celem statutowym jest pomoc zwierzętom bezdomnym. U podstaw naszego działania leży zaangażowanie w sprawy ochrony praw zwierząt oraz chęć i determinacja, by odmienić ich los na lepszy.

Um8iyA2rZt7qG37M.png

Prowadzimy własną kociarnię w Poznaniu oraz współpracujemy ze schroniskami dla zwierząt bezdomnych w Dopiewie i Poznaniu. Przeprowadzamy programy sterylizacji zwierząt domowych realnie ograniczając populację zwierząt bezdomnych. Zajmujemy się leczeniem, socjalizacją i przystosowaniem zwierząt do adopcji.


Dowiedz się więcej o fundacji i jej podopiecznych: https://glosemzwierzat.pl/


kxbwwgzPM6t7n46I.png

Przez 10 lat działalności, znaleźliśmy domy dla ponad 2000 podopiecznych.

Dowiedz się więcej o fundacji i jej podopiecznych: https://glosemzwierzat.pl/


Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach wydarzenia PARTY ANIMAL, śledź media społecznościowe Whiskey in the Jar Stary Browar i Fundacji Głosem Zwierząt.


The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody create moneybox for this whip-round yet. your moneybox may be the first!

Contributors 47

 
Hidden data
1 zł
PG
Patryk Gapys
1 zł
 
Hidden data
hidden
DP
Damian
1 zł
OL
Oliwia
1 zł
PW
Łysy
20 zł
 
Hidden data
20 zł
PA
Paulina
69 zł
KK
Mateusz Kędzia
20 zł
See more

Comments 1

 
2500 chars