id: fc92dp

Zbiórka rowerowa dla zwierzaków z fundacji!

Zbiórka rowerowa dla zwierzaków z fundacji!

Our users created 1 148 456 fundraisers and raised 1 195 459 397 zł

What will you fundraise for today?

Updates5

 • To już jest koniec... Nie ma już...Nii...Niemcy - jeszcze są! Jedziemy? No to pojechaliśmy! Nie skończyło się na Świnoujściu, pojechaliśmy dalej do Niemiec i z powrotem.


  Od Gdańska 2 ekipa rowerowa pokonała 552 km! Łącznie obie ekipy przejechały aż 1252 km, aby pomóc zwierzakom!!! Pamiętajcie, że zrzutka trwa jeszcze do 5 września! Dobijemy do 5 TYSIĘCY???


  P.S. Jednocześnie dziękujemy wszystkim dotychczasowym Wspierającym! Jesteście extra!!!

  h35208e5e91ddb17.jpeg

  0Comments
   
  2500 char

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Kochani jest akcja!

To był ciężki rok dla nas Wszystkich, dlatego postanowiliśmy spędzić nasz urlop nieco inaczej, bo bardzo aktywnie! W sobotę 22 sierpnia ruszamy w trasę i chętnie zabierzemy Was ze sobą w tę podróż! Przemierzymy na rowerach około 700 kilometrów, aby pomóc tym, którzy sami się o siebie nie zatroszczą! Startujemy z Warszawy pokonując trasę przez Mazury, aby 28 sierpnia dotrzeć do Gdańska!

x60f33da4b16245f.png

Kibicujcie nam, obserwujcie kolejne kilometry naszej podróży, ale przede wszystkim wspierajcie!

Organizujemy zbiórkę rowerową dla czworonożnych podopiecznych z warszawskiej fundacji Bezdomniaki oraz Małopolskiej Organizacji na Rzecz Natury (MORN).


Obie fundacje działają już od kilku lat nieustannie opiekując się bezdomnymi psiakami, kotami oraz innymi potrzebującymi zwierzętami. Zapewniają opiekę lekarską, dbają o zdrowie zwierzaków, ale też o ich pełne miski. Szukają również kochających rodzin dla swoich podopiecznych, robiąc wszystko by psiaki i kociaki znalazły swój nowy, odpowiedzialny dom.


Zobaczcie metamorfozy Neli (fundacja Bezdomniaki) oraz Sally (MORN). To właśnie dla takich Happy Endów warto pomagać!

u5ad206d9e48d310.png

wab8a890483db750.png

Na co dzień to fundacje troszczą się o zwierzaki, ale tym razem chcemy pomóc także MY!

Prywatnie jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła wspólna pasja – chęć pomagania! Na samą zbiórkę rowerową jedziemy w składzie 3 osób: Andrzej i Kasper na rowerach oraz Mariusz nasz niezawodny mechanik/wsparcie psychiczne. Stacjonarnie w zbiórce pomagają nam dziewczyny w składzie: Gosia, Paulina oraz Karolina.

u893fc8ac823fe17.jpegCałą akcje będziemy relacjonować na bieżąco na naszym facebookowym wydarzeniu - https://www.facebook.com/events/780084639409389/ Serdecznie Was zapraszamy do wzięcia udziału i pomocy w promocji wśród Waszych znajomych.


Wspierajcie podopiecznych obu fundacji dorzucając się do naszej zbiórki, która potrwa do 31.08.2020! Dla nas dotarcie do mety będzie ogromną satysfakcją, ale dla zwierzaków to znacznie więcej - to ich pełne brzuszki, opłacone operacje i zabiegi.


Zapraszamy Was do wspólnej podróży! Z miłości do zwierzaków!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 101

preloader

Comments 4

 
2500 char