id: fcxu5x

Zostań patronem programów edukacyjnych i społecznych fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Zostań patronem programów edukacyjnych i społecznych fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Updates2

 • t9DMlJ3XxqgtsKKo.png


  Pomaganie się opłaca! Darowizny przekazane na cele statutowe Organizacji Pożytku Publicznego możesz ODLICZYĆ OD PODATKU. To bardzo proste!

  1⃣ Wesprzyj jeden z naszych projektów dowolną kwotą,

  2⃣ zachowaj dowód wpłaty i

  3⃣ odlicz darowiznę, rozliczając PIT za ten rok!


  Nasze projekty:


  Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

  👉 https://operator.edu.pl/logopeda


  Wirtualna Poradnia Pedagogiczna

  👉 https://operator.edu.pl/poradnia


  Ukraińskie Centrum Edukacji

  👉 https://operator.edu.pl/pl/ukrainskie-centrum-edukacji


  * * *

  Wielkie rzeczy buduje się z małych cegiełek. Tak działa to i u nas. Małe kwoty składają się na duże efekty. Każda wpłata jest ważna i za każdą jesteśmy wdzięczni! Bo każda złotówka to dla któregoś dziecka krok do celu: do pokonania problemów, z którymi dzięki naszemu wspólnemu wsparciu łatwiej będzie się zmierzyć.


  DZIĘKUJEMY❗

  fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty

  0Comments
   
  2500 char

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Jesteśmy fundacją Ogólnopolski Operator Oświaty. Od ponad 22 lat prowadzimy bezpłatne przedszkola i szkoły w całej Polsce. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, a w 67 naszych placówkach uczy się dziś ponad 8200 dzieci.


icceb0c52f9dc144.png

Zostając patronem fundacji wspierasz cyklicznie, co miesiąc, ważne i potrzebne projekty, realizowane przez nas w ramach działań statutowych. Są to między innymi:


 • program POWIEDZMY TO WYRAŹNIE w ramach którego prowadzimy i wyposażamy gabinety logopedyczne w przedszkolach i szkołach;
 • projekt WIRTUALNA PORADNIA PEDAGOGICZNA, prowadzoną przez dyplomowanych pedagogów i psychologów internetową platformę poradnikową dla tych rodziców, którzy mają utrudniony dostęp do specjalisty, lub po prostu wstydzą się pierwszej wizyty w gabinecie;
 • realizację programów dydaktycznych, opartych na KANONACH - czyli prowadzeniu edukacji w szkołach i przedszkolach przez rozwój zainteresowań dzieci.


Dziękujemy, że wspierasz niezależną edukację! Każda, nawet niewielka i symboliczna kwota ma znaczenie. Dzięki Tobie przedszkole i szkoła mogą być przyjaznym i radosnym miejscem. Właśnie takim, jakim powinny być.


* * *

Jeśli zamiast patronatu wolisz przekazać wsparcie jednorazowo, możesz to zrobić na stronie: https://operator.edu.pl/pl/przekaz-darowizne/

* * *

WAŻNE! Jesteśmy OPP - organizacją pożytku publicznego. Wsparcie, jakie nam przekazujesz, możesz odliczyć od podatku PIT. Szczegóły podajemy na stronie: https://operator.edu.pl/pl/przekaz-darowizne/


***


Rozliczając PIT za rok 2022 można wesprzeć projekty realizowane przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty: uruchomienie Wirtualnej Poradni Pedagogicznej oraz program Logopeda w każdej szkole i przedszkolu. Fundacja pod adresem https://operator.edu.pl/pl/1-5-procent-podatku-pit/ uruchomiła stronę informacyjną na temat obu projektów i przekazania na ich wsparcie 1,5% podatku. Przez fundacyjną stronę można bezpłatnie rozliczyć się online przez internet, pobrać darmową aplikację do rozliczeń, albo wypełnić i wydrukować aktywne druki formularzy PIT 28 • PIT 36 • PIT 36L • PIT 37 • PIT 38 • PIT 39 • PIT OP.

Projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty można wesprzeć również rozliczając się na platformie Twoj e-PIT oraz w każdej innej formie. Wystarczy w rozliczeniu wskazać KRS 00000 44866.

There is no description yet.

There is no description yet.

Benefits of a recurring donations:
The Organiser receives 100% of your funds - we do not charge any fee
You remain in full control - you can stop the support at any time without any obligations
The Organiser can fully focus on his work
You get permanent access to posts and a special distinction
You don't have to remember about the next payments
It's easier than you think :)
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 4

AD
Adam Dudek
hidden

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!