id: ffpevu

#RespectTruth

#RespectTruth

Our users created 1 145 607 fundraisers and raised 1 192 590 200 zł

What will you fundraise for today?

Description

Polacy byli ofiarami, a nie sprawcami Holocaustu!


Ambasada Izraela w Polsce, wydała oświadczenie w którym domaga się wypłaty odszkodowań od Polski za mienie bezdziedziczne oraz majątek zagrabiony przez Niemców!

Żądają od nas odszkodowań, jakbyśmy to my byli winnymi Holocaustu. Ucierpieliśmy najbardziej podczas II Wojny Światowej, teraz chcą byśmy jeszcze najwięcej zapłacili za niemieckie zbrodnie.W Polsce świadomość prawdy historycznej czasów II WŚ stoi na dość wysokim poziomie. Jednakże w innych państwach, w skutek olbrzymiej machiny propagandowej, często jesteśmy postrzegani jako agresorzy i sprawcy, a nie ofiary II Wojny Światowej. Wielokrotnie wspominał o tym śp. Prof. Witold Kieżun, przekonaliśmy się o tym również przy przypisywaniu nam odpowiedzialności za Niemieckie Obozy Koncentracyjne. W ostatnich dniach to Ambasady Izraela i USA dołączyły do grona zakłamujących historię i domagają się od Polski wypłaty odszkodowań. Presja międzynarodowa narasta i staje się coraz większa…


Dlatego właśnie postanowiliśmy wspólnymi siłami przeciwdziałać tej krzywdzącej Polskę i Polaków propagandzie. Za zebrane środki stworzymy:

- serię grafik w języku angielskim, niemieckim i innych językach europejskich, które będą promowane zagranicą;

- szereg nagrań adresowanych do zagranicznych odbiorców, opowiadający o prawdzie i Polakach ratujących Żydów, ich bohaterstwie i poświęceniu;

- a jeżeli wystarczy środków sfinansujemy bilbordy w dużych europejskich miastach;

- będziemy promować prawdę historyczną i walczyć o dobre imię naszych przodków.


Zawalczmy wspólnie o prawdę historyczną. Jesteśmy to winni wszystkim tym którzy poświęcili życie swoje i swoich najbliższych aby ratować Żydów w czasie niemieckiej agresji.


"Tylko prawda jest ciekawa", "tylko prawda nas wyzwoli"!


#RespectTruth

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 5

 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
100 zł
KS
50 zł
 
Hidden data
hidden

Comments 1

 
2500 char