id: fknce2

Nowy ŚREDNI SAMOCHÓD RATOWNICZO-GAŚNICZY NA PODWOZIU IVECO EUROCARGO dla jednostki OSP Raczyn.

Nowy ŚREDNI SAMOCHÓD RATOWNICZO-GAŚNICZY NA PODWOZIU IVECO EUROCARGO dla jednostki OSP Raczyn.

Description

Zbiórka na nowy wóz ratowniczo-gaśniczy do jednostki OSP Raczyn.

Z powodu wysługi lat oraz fatalnego stanu technicznego naszego wozu bojowego Star 660 z 1984r. Zarząd OSP w Raczynie zdecydował pozyskać ŚREDNI SAMOCHÓD RATOWNICZO-GAŚNICZY NA PODWOZIU IVECO EUROCARGO ML150E28WS 4X4. Cały koszt zakupu auta wynosi na dzień dzisiejszy 760 000 zł., ale mamy nadzieję, że po uzyskaniu wszystkich dotacji oraz środków z urzędu gminy wraz z zebranymi od darczyńców wpłat uzbieramy tą kwotę.

Z góry serdecznie dziękujemy za wpłaty oraz wielką ofiarność, mamy nadzieję, że osiągniemy wspólny cel, dzięki któremu będziemy w stanie szybciej i bezpieczniej nieść wam pomoc o każdej porze dnia i nocy.

Adres URL Fanpage jednostki:

https://www.facebook.com/OSP-Raczyn-1107887115938404

Więcej informacji na temat zakupu samochody:

http://www.radiozw.com.pl/index.php?page=news&id=26842 źródło radiozw

Nasi druhowie i druhny

OSP Raczyn liczy 54 członków zwyczajnych w tym 8 druhen oraz ośmioro chłopców z MDP.

Star 660

Star 660 z 1984r.

nazwany przez druhów "Babcią"

Babcia

W akcji podczas pożaru ścierniska.

Obdarowani

Jednostka obdarowana przez Fundacje Faktu sprzętem widniejącym na fotografii.

Pożar

Prezes jednostki w akcji!

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using