id: fsn5eh

Potrzebna pomoc

Potrzebna pomoc

Our users created 1 177 940 fundraisers and raised 1 231 169 927 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Żadne słowa nie oddadzą naszej wdzięczności za pomoc, jaką okazali nam Państwo w tych trudnych dla nas dniach. Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe, które otrzymaliśmy ze zbiórki na portalu zrzutka.pl. Kwota, którą otrzymaliśmy od Państwa, zdecydowanie przerosła nasze najśmielsze wyobrażenia. Zebrane środki pozwoliły nam pokryć wszystkie wydatki związane z pogrzebem, natomiast nadwyżka została przeznaczona na zakup nagrobka, który pozwoli uczcić pamięć Mojej Żony.

  Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością i bezinteresowną pomocą ludzi o wielkich sercach. Mimo tego, że ta nagła i przedwczesna śmierć Joanny jest dla nas wielkim ciosem, jesteśmy niezmiernie wdzięczni oraz wzruszeni Państwa dobrocią.

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Zmuszony jestem zwrócić się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc finansową, która pozwoliłaby na zorganizowanie godnego pochówku Mojej Żony, Joanny.

Moja Żona zmarła niespodziewanie na skutek nagłego zatrzymania krążenia w nocy z niedzieli na poniedziałek (28/29 stycznia 2024), pogrążając nas w rozpaczy i niedowierzaniu... 😥 W jednej chwili zostałem sam z dwójką małych dzieci: Emilia lat 10 i Kubuś lat 7. Nasza rodzina nie należy do zamożnych, sam zarabiam ledwie na utrzymanie, nie posiadam żadnych oszczędności, a prawie cała najbliższa rodzina żyje właściwie na granicy ubóstwa. Niestety okazało się, że zasiłek pogrzebowy z ZUS nie wystarczy na pokrycie kosztów pogrzebu, które z racji tego, że Moja Żona zmagała się z otyłością olbrzymią, znacznie przewyższają koszty zwyczajnego pogrzebu (m.in. powstaje szereg problemów z kremacją osoby zmarłej, która nie mieści się w standardowej trumnie i taką trumnę trzeba wykonać na zamówienie, trzeba również pokryć koszt transportu ciała do specjalistycznego krematorium i opłacić dodatkowy personel). Po uzyskaniu zasiłku z ZUS, który wynosi 4000 złotych, zabraknie nam przynajmniej kolejnych 4000 złotych na pokrycie niezbędnych wydatków związanych z pogrzebem.

Jeszcze w niedzielę, jak co roku, wraz z dziećmi kwestowaliśmy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a kilka godzin później zmieniło się całe nasze życie i sami teraz potrzebujemy wsparcia... Każda, nawet najmniejsza wpłacona kwota będzie dla mnie na wagę złota. Będę wdzięczny za okazane serce.

Piotr Waleczek z dziećmi

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 148

preloader

Comments 1

 
2500 characters