id: fz8669

Z Tobą Zbawiać Świat !! :) Pomóż mi w kontynuacji Misji od Jezusa , którą prowadzę od 1997 roku .

Z Tobą Zbawiać Świat !! :) Pomóż mi w kontynuacji Misji od Jezusa , którą prowadzę od 1997 roku .

Our users created 1 167 435 fundraisers and raised 1 215 006 420 zł

What will you fundraise for today?

Description

We wszystkich rzeczach śpi pieśń , one wciąż ją śnią i śnią .A kiedy świat budzi się i zaczyna śpiewać ,słyszysz zaczarowane słowo tej Pieśni (Joseph Einchendorf). Kochani środki zebrane na mojej zrzutce będą przekazane na Autorską moją twórczość tzn płyty oraz koncerty i recitale autorskie , a także na nowe projekty muzyczne , które powstaną w Studio.

Muzyka od kiedy pamiętam była moją wielką miłością. Już w klasie piątej wiedziałam, iż właśnie jej pragnę poświęcić swój czas. Marzyłam o tym, aby śpiewać, komponować, tworzyć muzykę płynącą z głebi mojego serca.

Odkrywałam i kreowałam swoją osobowość poprzez lata spędzone w Szkole Muzycznej I stopnia w Tarnowie na wydziale wokalnym, następnie w Krakowie w Szkole Muzycznej II stopnia, gdzie w 1988 r wyśpiewałam recital dyplomowy, uzyskując tytuł zawodowy muzyka – wokalisty. Moje marzenie się spełniło. Będąc pod skrzydłami znakomitej primadonny operowaj, Pani Profesor Teresy Wessely jeszcze tego samego roku dostałam angaż do Opery i Operetki Krakowskiej.

Jednak Bóg miał dla mnie inny plan, poznałam mężczyznę swojego życia i zrezygnowałam z kuszącego mnie blasku sławy i kariery. Wyjechałam do Stanów Zjednoczonych wraz z moim mężem. Po powrocie z Ameryki uzupełniłam swoje kwalifikacje muzyczne uzyskując tytuł magistra muzyki na wydziale pedagogiczno – artystycznym Uniwersytetu Śląskiego. W 1997 r rozpoczęłam własną działalność muzyczną w zakresie usług: rytmiki, muzykoterapii, opraw wokalno – instrumentalnych uroczystości ślubnych.

W ten sposób rozpoczęła się największa przygoda mojego życia. Przygotowując repertuar dla nowożeńców w 2005 roku urodził się pomysł nagrania płyty „Panis Angelicus” w prezencie dla młodych par. Pierwsza umowa jaką podpisałam po zarejestrowaniu własnej firmy dotyczyła świadczenia usług organistowskich w Kaplicy Domu Pomocy Społecznej w Gorlicach, tym sposobem Pan Bóg zaczął mnie przybliżać do Siebie. Patrząc w przeszłość teraz stwierdzam, że On wiedział najlepiej w czym będę się spełniała. Wiodąc mnie po krętych ścieżkach, zawsze wyprowadzał mnie na prostą, najbezpieczniejszą dla mnie drogę. W podziękowaniu dla Najwyższego, inspirowana Duchem Świętym zgromadziłam materiał na drugą płytę, zatytułowaną „Jak Ci Dziękować…”. Utwory powstały ja za dotknięciem magicznej różdżki – nagle i niespodziewanie. Od 2008 roku życie moje z Nim jest magią. Dzięki Łasce Najwyższego byłam wraz z dziećmi świadkiem zjawisk transcendentalnych, które to sa opisane na stronie Dialog Serc. To On nagrodził mnie po 10 latach uczciwej dla Niego pracy, a Wielkim Swoim Miłosierdziem usprawiedliwił w Słowie Bożym – wcielonym, które mi przekazał. Obecnie mam materiał słowno-muzyczny na trzy płyty Autorskie (41 utworów). Pan Bóg mam swój Plan nad Nami , którego nikt z nas nie przewidzi , Kochani moi 18.05.2019 roku odszedł do Nieba mój Przyjaciel , mąż ..., aby mógł mi jeszcze więcej pomóc w kontynuacji tej Bożej Baśni, Daru jakim jest Nasze Życie doczesne . Nie powiedziałam Jemu żegnaj , lecz do widzenia :) 14,10.2019 roku moje skryte Marzenie się spełniło mój Album Autorski mu ,, Z Tobą zbawiać Świat " , dostał się do serwisów muzyki cyfrowej , dzięki Wytwórni Soul Records . Serdecznie polecam. Kochani moi od stycznia 2019 roku podpisałam umowę wolontariatu, pełniąc posługę organistki w cerkwii ,Perełce Unesco w Brunarach ,spełniam się właśnie tam służąc nieustannie Bogu i ludziom :) ,, Przez człowieka do Boga" . Jeszcze raz Dziękuję Ci Panie tym moim skromnym świadectwem o Tobie Jezu ! Moim Darczyńcom i Dobroczyńcom serdecznie dziękuję i obiecuję ogarniać Was nieustanną Modlitwą , Amen <3 https://arias.com.pl/

Dzięki Twojej Opatrzności jestem kobietą spełnioną, szczęśliwą, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Przytoczę na koniec sentencję Hansa Christiana Andersena „Życie każdego człowieka jest Baśnią napisaną przez Boga”. Życzę wszystkim, aby ich życie było najpiękniejszą Baśnią pełną Miłości, światłości i licznych Łask.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 3

RC
Ryszard Chodorowski
20 zł
 
Hidden data
2 zł
 
Hidden data
hidden

Comments 1

 
2500 characters